תותח קצף – כל מה שחשוב לדעת

תותח קצף, כשמו כן הוא – זוהי מכונת קצף אשר יורה סבון מוקצף ומהווה אטרקציה מדהימה עשויה לשדרג כל אירוע. בשנים האחרונות מחלחלת אט אט ההבנה בקרב אנשי הפקת האירועים שעל מנת שהאורחים ייהנו, חשוב מאוד לשכור אטרקציות "ולתבל" את האירוע במשהו מיוחד שהם טרם עוד ראו.

זוהי אטרקציה שמתאימה לעונה החמה, הקיץ, למסיבות פרטיות ועוד סוגי אירועים אחרים. ניתן להפעיל את התותח גם במקומות מקורים, לרבות אולמות אירועים, אך יש לקבל את הסכמת בעלי המקום לפני הפעלת התותח. מאמר זה יסקרן עבורכם את כל המידע הדרוש אודות תותח הקצף, על מנת שתדעו לדעת בדיוק איך ואיזה תותח להשכיר.

מסיבת קצף בלתי נשכחת

אין כמו מסיבת קצף כדי להנות מאירוע שכולם מדברים עליו, כדאי לעדכן מראש את האורחים כדי לאפשר להם להגיע עם בגדי ים או בגדים קצרים להחלפה. במהלך האירוע האורחים זוכים לחוויה מרעננת ולאטרקציה מגניבה שכולם נהנים בה. ילדים, צעירים ומבוגרים, כולם נהנים לרקוד ולהשתולל בין ענני הקצף הממלאים את המקום, אפשר לנהל קרבות קצף, לרקוד ולטבול בתוך כמויות עצומות של קצף.

למעשה, זו אחת האטרקציות המלהיבות ביותר וניתן לשלב אותה עם גימיקים ואטרקציות נוספות, תותח כזה מתאים לאירועים, הפעלות ולפעילויות נוספים בימים חמים. זוהי אטרקציה שנחשבת לבין הזולות ביותר בשוק הגימיקים והאטרקציות לאירועים. כך האירוע מקבל פנים נוספות והופך למסיבת קצף!

כמה עולה השכרת תותח?

המחיר הוא מה שצריך להדליק לכם את הנורה האדומה. רוב תותחי הקצף שנמצאים בארץ, הם תוצרת הארץ. אמנם הם לא הכי איכותיים ובמקרה הטוב מוציאים כמות קצף שנראית כמו שלולית. אם אתם מחפשים לעשות מסיבת קצף, אל נא לכם להסתמך על תותח כזה. אמנם המחיר יהיה זול, אבל התוצאה תהיה קטסטרופלית עבורכם באירוע עצמו.

בנוסף לזה, יש את נושא החומר של התותח, רוב הספקיות הישראלים משתמשים בחומרים תוצרת סין, במקרה הטוב יהיה לו ריח מוזר ובמקרה הגרוע ביותר הוא עלול לגרום לכם נזק.
חשוב לבדוק את הדברים הללו על מנת שלא תבזבזו את כספכם וזמנכם לשווא.
זכרו לשאול את השאלות הנכונות ולבדוק האם התותח מספיק לגודל המקום ולסוג האירוע שתרצו לעשות.

מה צריך לדעת על השכרת התותח?

על מנת לוודא שאכן הוא מתאים למסיבה או אירוע שאתם מארגנים – חשוב מאוד לשאול שאלות מהותיות שגם תעזורנה בהבנת אופן הפעולה וגם תסייענה בקבלת ההחלטה בנוגע להתאמת התותח לאירוע המדובר:

  1. חשוב להבין איך מופעל התותח. האם ניתן להפעיל אותו באופן עצמאי או שצריך להזמין איש מקצוע חיצוני שיפעיל אותו עבור מארגני האירוע.
  2. האם קיימות הוראות רשמיות הקשורות בהפעלת התותח ובאופן השימוש בו על מנת שהאירוע יהיה בטוח עבור המשתפים בו.

 

  1. ממה מורכב הקצף? גם כאשר מדובר על מסיבת קצף הכוללת בגדי ים ושעשועי מים – ייתכן והאורחים ירצו לדעת איך להיערך מראש ולא לגלות בהפתעה שתוכננה פעילות עם קצף במסיבה.
  2. אנשים רבים לא יודעים האם אטרקציות כמו תותח קצף מצויות בפיקוח הרשויות והאם המרכיבים שלהם מתאימים לרשת החשמל המקומית.

 

  1. כדאי לברר מראש מה כוללת העלות של השכרת התותח – הובלה, הפעלה, אביזרים או ציוד נלווה – כאשר יודעים את הפרטים האלו אפשר להיערך גם מבחינה כלכלית לקראת המסיבה.
  2. המרחק שאליו הקצף להגיע. נתון זה סופר חשוב כאשר אין מדובר בשטח רחב ידיים או כאשר ישנן אטרקציות נוספות שצריכות לקחת חלק באירוע.

למה להעדיף מסיבת קצף על פני מסיבה בסגנון אחר?

האקלים במדינת ישראל הוא חם ולח ברוב ימות השנה. בחודשים רבים מחודשי השנה מאורגנים אירועים או מסיבות המתאימים לסגנון של מים וקצף, ולכן תותח לאירועים יכול להוות אפשרות לא פחות ממדהימה להשלמת הכיף של האורחים שמגיעים על מנת להתרענן, להצטנן במים ולכייף עת יבואו במגע עם הקצף המלטף. הקצף מתאים לפעילויות עבור כל הגילאי – החל מילדים בגנים, דרך בני נוער וכלה במסיבות מים המיועדות למבוגרים.

נגישות