איך אמן חושים ירים את אירוע היומולדת שלכם?

יום הולדת הוא אירוע שילדים מצפים לו בהתרגשות חודשים רבים, לפעמים אפילו כבר יום אחרי יום ההולדת הקודם… כשאנחנו מתבגרים, היום שבו הגענו לעולם כבר לא תמיד נחגג במסיבה מהנה, וחבל. השגרה של כולנו, או לפחות של רובנו, שוחקת למדי, וכדאי שלפחות יום ההולדת יהיה שונה, ולא רק שונה אלא ייחודי. אחת הדרכים האפקטיביות ביותר להרים אירוע יום הולדת למבוגרים היא באמצעות הופעה של אמן חושים ובפרט פרפורמר מוכשר שנותן את כל כולו באירוע.

מה כוללת הופעה של אמן חושים ביום הולדת?

הופעה של אמן חושים היא חוויה יוצאת דופן שמייצרת אצל כל מי שהגיע או הגיעה לאירוע תחושת השתאות אמיתית. המופע מבוסס על טלפתיה ועל קריאת מחשבות – תחומים שעדיין לא נחקרו לעומק מספיק ולכן רב בהם הנסתר על הגלוי, כך שאמן חושים מביא לחיים שלנו פעילויות לא שגרתיות, לא צפויות, במידה רבה לא מפוענחות ולכן גם מלהיבות ומרגשות. הופעה של אמן חושים באירוע תכלול גם משחקים שונים והמון הומור, ובקיצור – כל מה שצריך כדי ליצור יום הולדת למבוגרים שכולם יזכרו למשך זמן רב.

גם למי שמאמינים שכבר ראו הכל

אחד המאפיינים הדומיננטיים אצל ילדים הוא סקרנות. הרצון לגלות עוד ועוד פרטים על המציאות סביבם וההשתאות לנוכח התמונה שהולכת ומתרחבת הופכים כל יום לחגיגה של ממש. כשאנחנו מתבגרים, אנחנו מתחילים להאמין שאנחנו כבר יודעים הכל, ראינו הכל, עשינו הכל, Been There Done That וכו'. במידה מסוימת מבוגרים מאבדים את הסקרנות ואיתה את הרצון להיות מופתעים, וגם חדוות הגילויים החדשים נעלמת.

הופעה של אמן חושים מעמידה בקדמת הבמה – גם כשמדובר על יום הולדת "רגיל" – עובדה חשובה: אנחנו עדיין לא יודעים הכל. המבט הנפוץ ביותר על פני האורחים באירועים שבהם מופיע אמן חושים הוא של "איך לעזאזל הוא עשה את זה ?!?", וגם אחרי שהמסיבה עצמה מסתיימת עדיין מרחפים סימני שאלה ואיתם ההנאה הפשוטה אבל העוצמתית מההפתעה ומהריגושים החדשים. זוהי כמובן סיבה טובה נוספת לבחור באטרקציה הזו כדי לשדרג כל יום הולדת למבוגרים (וכמובן שגם בגילאים צעירים יותר זוהי תוספת מבורכת ליום ההולדת).

התאמה מלאה לאירוע ולקהל

מאפיין נוסף של הופעה של אמן חושים מוכשר ומיומן ביום הולדת הוא היכולת להתאים את ההתרחשויות לקהל הספציפי ולחתן או כלת השמחה. כך למשל כשהאדם שחוגג יום הולדת אוהב להיות במרכז העניינים, אמן החושים יבצע חלק ניכר מתרגילי קריאת המחשבות והטלפתיה סביבו וכך יכוון אליו את הזרקור. במקרים אחרים תשומת הלב תופנה לאורחים ובמיוחד לאלה שאוהבים לככב כך שהאישיות שלהם תבוא לידי ביטוי ותהפוך את המופיע לעוד יותר בלתי נשכח. היכולת להשתלב בכל אירוע, בכל לוקיישן ועם כל קהל היא עוד איכות חשובה עבור פרפורמרים בתחום, ולכן כדאי להקדיש תשומת לב לבחירה נכונה של האמן.

נגישות