פרחים מבלונים

פרחים מבלונים

כשרוצים באמת להפתיע באמת, מיליון בלונים – הפתעה מרגשת, מדויקת ומושקעת!

חייגו אלינו 072-3340-701 כדי לשמוע על השירותים הנוספים שלנו!


קשה להתווכח עם העובדה ששליחת פרחים היא מנהג עתיק למדי. מאז ומעולם אנשים הביאו זה לזה פרחים, משלל סיבות שונות. המנהג הזה הפך כל כך מוכר, עד שלמרבה הצער הוא כבר לא מרגש כמו פעם. אחרי הכל, עד שמביאים את הפרחים הם עלולים לנבול במזג האוויר הלוהט, וגם אם הם ישרדו את הדרך – צריך למצוא אגרטל מתאים לאחסן אותם, ובכלל הדבר דורש השקעה רבה. ואם לא די בכך, פרחים כבר נעשו נדושים. כבר  ישנם סוג שונים של פרחים, אבל זר פרחים כבר לא מפתיע כמו בעבר. היום צריך להשקיע יותר מחשבה, ולהפתיע עם משהו חדש, מעניין ומרענן: פרחים מבלונים הם פתרון מושלם לכך.


הפרחים החדשים: פרחים מבלונים

הקסם העיקרי שאופף פרחים מבלונים הוא בייחודיות שלהם. אלה הם בלונים שיופיים לא נופל מזה של הפרחים הישנים, מכיוון שגם הם דומים לפרחים בצורתם. אבל החשוב ביותר בפרחים מבלונים הוא העובדה שהם מהווים מתנה מקורית במיוחד, שיכולה להעלות חיוך על פניו של כל אדם – בין אם מדובר בילד או במבוגר. היתרון הגדול של פרחי הבלונים טמון אמנם בעובדה שהם יפים, מרשימים, נעימים למגע ובעיקר – לא זקוקים למים או לארגטל! ניתן להכין פרחים מבלונים בשלל צורות ולפי סוגי פרחים רבים, אך מדובר ביצירת אומנות לא פשוטה. וכמו כל יצירות האומנות, כדאי להשאיר את המלאכה למי שמתמחה בה, ולעשות זאת במקום שמצציע פרחי בלונים יפים, מושקעים ומרשימים.


פרחים ממיליון בלונים

אנו במיליון בלונים יודעים כיצד לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר, ומכינים פרחי בלונים יפים ואיכותיים מכל הסוגים. ניתן לכרוך את פרחי הבלונים היפיפיים בזר, כאשר בדומה לפרחים אמיתיים – גם פרחים מבלונים זקוקים לסידור ועיצוב מושקעים. מיליון בלונים הוא בדיוק המקום שיודע איך לשזור אותם זה בזה כהלכה, ומלבד זאת יש לנו עוד כמה יתרונות משמעותיים:

  • ידע בהכנת פרחים יפיפיים מבלונים
  • מגוון בלונים ושילובים מרשימים
  • הכנת זרי פרחים מעוצבים
  • מחירים הוגנים ומשתלמים
  • מקצועיות בלתי מתפשרת
  • השקעה מכל הלב


עדיין מתלבטים? למה אתם מחכים? התקשרו עוד היום והזמינו פרחים מבלונים וזרי בלונים מושקעים מ"מיליון בלונים"  072-3340-701

    נגישות