איך לעשות את הבחירה הנכונה: טרקטורונים לילדים

בשנים אחרונות הפכו הטרקטורונים לילדים ללהיט של ממש.

השוק מציע מגוון ענק של דגמי טרקטורונים לילדים, הנבדלים זה מזה לא רק בעיצוב אלא גם במפרט הטכני ותאמתם למידות הילד ונוחות.

אז למה כדאי לשים לב בבחירת טרקטורונים חשמליים לילדינו? המדריך המלא לפניכם!

 

 

בטיחות!

קודם כל הדבר החשוב ביותר הוא לדאוג לבטיחות ילדינו. הדבר האחרון שנרצה לעשות הוא לסכן את בריאות ושלומם של ילדינו.

לכן, לפני רכישת טרקטורון ממנוע חשוב לבדוק שיש לו אישור של מכון התקנים והוא אינו מגיע למהירויות גבוהות מידי(בעל חוסם מהירות מובנה), בעל שלדה חזקה ואיכותית וקשת התהפכות.

זכרו שהטרקטורון יגרום לשעות של הנאה אצל ילדינו אך יש לדאוג לבטיחותם בזמן הזה, להקפיד על חבישת קסדה, מגיני ברכיים והמצאות מחזירי אור ופנסי תאורה בטרקטורון.

 

 זמן שימוש וטווח נסיע

כדי לבחור טרקטורון נכון, מומלץ לשים לב להספק המנוע, חוזק המצבר ומשקלו של הכלי. כל אלו משפיעים על טווח הנסיע וזמן השימוש המקסימאלי שהילד יקבל. במידה ומעוניינים לבקר חברים או קרובי משפחה, כדאי לעשות נסיעת מבחן לפני כן כדי לראות שההספק של המצבר יספיק לנסיעה כולה.

 

זמן טעינה

אל תהססו לשאול את המוכר או לעיין במפרט הטכני של הטרקטורון כדי לראות לכמה טעינות המצבר מספיק. בנוסף יש לקחת בחשבון שעם הזמן וככל שתטעינו את הכלי יותר כך ילך וירד בהדרגה זמן הנסיע האפשרי.

לכן במידה ואתם אוהבים לטייל בחוץ הרבה או שאתם יודיעם הטרקטורון היה בשימוש אינטנסיבי מומלץ לבחור בטרקטורון לילדים בעל תווך גדול של טעינות ושנטען במהירות סבירה.

 

נוחות מקסימאלית

חשוב להקפיד להתאים את הגודל והמשקל הטרקטורון לגודל הילד או הילדה שיעשו בו שימוש. אנו ממליצים לבחור טרקטורון לילדים אשר מותאם בצורה אופטימלי לילד, בין במושב הנסיע, ידיות המותאמות לגודל כך הילד של הילד-מה שיאפשר אחיזה בטוחה ומעבר קל בין התוכניות השונות ואף משטח לרגליים שיהיה נוח ויציב.

בנוסף, חשוב לזכור שכאשר הילדים לא עושים שימוש בטרקטורון או שנגמרה לו הסוללה, אמא ואבא הם אלו שצריכים להעבירו ממקום למקום, כך שנרצה לבחור בטרקטורון שנוכל להסתדר עם להעביר אותו ממקום למקום או לאחסן אותו בצורה נוחה ובטיחותית.

 

 

לסיכום:

אנו ממליצים תמיד לרכוש טרקטורונים לילדים ממקום רציני ומוכר, המספק מענה לכל שאלותיכם ואחריות עבור הכלי החשמלי.

יש לדאוג לבטיחות ילדכם בכל עת, לא לאפשר נסיע ללא ליווי מבוגר, להקפיד על ציוד מיגון וכמובן ללמד את ילדכם כיצד לנסוע בצורה הנכונה והבטיחות ביותר למען עצמם והסביבה.

הקפידו לבדוק עם הטרקטורון עומד בכל האישורים הנדרשים של מכון התקנים, מגיע עם הציוד הנדרש (כמו אורות נסיעה) וכמובן מתאים בצורה מושלמת לגודל של ילדכם.

נסיע טובה 🙂

    נגישות