איך מארגנים אירוע יום הולדת פשוט מושלם?

מי שרוצה לארגן אירוע של יום הולדת, בין אם לעצמו ובין אם עבור אדם אחר שאהוב עליו וקרוב לו – ירצה שהמסיבה תהיה הכי שמחה שאפשר, מקורית, מיוחדת וכזאת שתהיה בלתי נשכחת. הוא ינסה לחשוב על הרעיונות הכי טובים ומקוריים ולא ירצה להתפשר על שום פרט. בעידן שבו יש לא מעט מסיבות ואירועים צריך כל הזמן להמציא את הגלגל מחדש ולכן חשוב מאד לנסות ולהיות מקוריים, למרות שזה בהחלט לא פשוט. צריך לקבוע את המועד של האירוע, את התוכנית האומנותית, לבחור בקפידה את המוזמנים והאורחים שיגיעו וכמובן לחשוב על מתנות ועל אוכל. מי שרוצה לקחת את ארגון האירוע צעד נוסף קדימה יחשוב גם על העיצוב של המקום ועל איך להפוך אותו למרשים ומיוחד מאד.

 

למה צריך לשים לב למאפיינים מיוחדים שקשורים בארגון אירוע?

יש מי שאת האירוע יתכננו עבורו בהפתעה ויש מי שיהיה שותף לאירוע שהוא מארגן עבור עצמו. כך או כך – הוא ירצה אירוע מושקע, מעניין ומקורי, כזה שהחברים שלו ינסו לאחר מכן לשחזר כאשר יהיו להם אירועים משלהם לציין או לחגוג. כשהם יקבלו מתנות ליום הולדת לא תמיד זה מה שיהיה להם הכי חשוב, אלא החברים שהגיעו, המסיבה המוצלחת, המחמאות שהם יקבלו על כל אחד מהאלמנטים וכמובן על הזיכרונות של האורחים וההנאה שהם ייקחו איתם הלאה. כך למשל אפשר לחשוב על הרעיון המיוחד של עיצוב בלונים בהתאמה אישית לאירוע. ממש לא מדובר כאן בבלונים שמתאימים לימי הולדת של ילדים קטנים אלא בעיצוב מיוחד שמביא איתו גם הרבה מאד אווירה. שער שעשוי מבלונים, קיר שלם מעוצב וצבעוני, בלונים שמודבקים לקירות או לתקרה ואפשר להיות בטוחים שהם יביאו איתם הרבה אופי לעיצוב של החלל, הרבה צבעוניות וכמובן גם הרבה שמחה.

 

לחשוב על הרעיונות הכי מקוריים

אין זה פשוט לבחון לעומק הרבה מאד רעיונות ולבחון מתוכם את זה או את אלה שיתאימו לאירוע שאותו מארגנים. הקונספט צריך להתאים למי שחוגגים לכבודו, למה שהוא אוהב וכמובן שהמאמץ העיקרי הוא לחשוב על הרעיונות שהאורחים עדיין לא נחשפו אליהם וכך תהיה עבורם פעם ראשונה ומרגשת. ברגע שמצליחים למצוא את הרעיונות האלה שנמצאים בתחילת דרכם אפשר בהחלט לקחת בחשבון שהם יהיו מעניינים ומקוריים ויכול להיות שהאורחים עדיין לא מכירים אותם. כך בדיוק קרה עם עיצובי בלונים לאירועים. בהתחלה לא היה מי שלא חשב שמדובר באטרקציה שמתאימה לאירועים של ילדים ועם הזמן הרבה אנשים מבוגרים הבינו שהבלונים מתאימים לכל אירוע, אפילו אירוע עסקי שמיוחד לעובדים במשרד או בארגון גדול. כאשר מגיעים לאירוע ואת פני האורחים מקבל שער בלונים צבעוני ויפה – הם יודעים שרצו לשמח אותם.

    נגישות