איך ממתגים בקלות את האירוע העסקי?

כיום נערכים אלפי אירועים עסקיים בשנה. האירועים שעד לא מזמן נחגגו במימדים קטנים בכותלי המשרד, עשו עליה אל המגרש של הגדולים, וכיום נערכים במתחמי האירועים הגדולים בהפקה גדולה ומושקעת. ישנם סוגים רבים של אירועים עסקיים: החל מהרמות כוסית, דרך כנסים ותערוכות, ימי גיבוש ואירועי חברה, וכלה בהשקות של מוצרים או שירותים. איך שלא יהיה, האירוע העסקי הינו הזדמנות מצויינת למנף את העסק שלכם ולהפיץ את בשורתו לכל עבר.

אתם עומדים לפני עריכת אירוע עסקי? שלב מיתוג האירוע הינו שלב חשוב! המיתוג למעשה מקשט את האירוע שלכם וצובע אותו בצבעים המחמיאים לאופי העסק שלכם ולאופי האירוע. תשמחו לגלות עד כמה קל למתג אירוע ולהפוך אותו לאירוע קונספט, שיגרום לעסק שלכם לנצנץ ולהשאיר רושם רב על האורחים בו.

בלונים ממותגים

לא משנה מה האירוע העסקי לפניו אתם עומדים, ישנה חשיבות גדולה לעיצוב המתחם בו אתם חוגגים. אחת הדרכים הקלות והיעילות לקישוט היא באמצעות בלונים. תשמחו לגלות כי באירוע העסקי שלכם, הבלונים אינם מגלמים תפקיד עיצובי בלבד, אלא דרכם תוכלו גם להעביר מסרים שיווקיים ופרסומיים.

את מבואת מתחם האירועים לדוגמא, תוכלו לקשט בבלונים ממותגים הנושאים את לוגו החברה שלכם, ברכה לאורחים, פרסומת שיווקית או כל דבר אחר שרק עולה על דעתכם. הבלונים הצבעוניים בעלי יכולת נפלאה למשוך תשומת לב, כך שהפרסומת או המסר השיווקי שתרצו להעביר, יעברו על הצד הטוב ביותר בפני כל האורחים. כל החברות הגדולות כיום משתמשות באמצעי זה ויוצאות נשכרות בכל פעם מחדש.

מזכרת ממותגת

דרך נוספת ומוצלחת למתג את האירוע ולהשאיר את חותם העסק על הקולגות והאורחים, היא באמצעות שילוב של צילום מגנטים לאירוע שלכם. אטרקציית המגנטים ביססה את מעמדה כאטרקציה בלתי מנוצחת, ולצד הטרנדים החולפים, נדמה כי אטרקציית זו כאן כדי להשאר. אין זה משנה אם מדובר בקהל באירוע עסקי או באירוע פרטי, צלמי המגנטים משמחים את כלל האורחים ויוצרים באז חיובי במהלך האירוע.

כאשר מדובר על אירוע עסקי, יש לכם אפשרות להפוך את מזכרת האורחים לפרסומת של ממש. בעת שתחליטו לשלב באירוע שלכם מגנטים לאירועים, תוכלו לשבץ על המגנט את שם העסק שלכם, בליווי מספר טלפון וברכה לאורחים. המשמעות היא שהמגנט עם שם העסק שלכם, עתיד לקשט בתים רבים, וכך בשורת העסק שלכם ממשיכה להיות מופצת.

חשיבות המזכרת בסוף האירוע

אטרקציית המגנטים למעשה מגלמת בתוכה תפקיד כפול: גם משרתת את מטרות העסק שלכם, וגם מעניקה מזכרת לאורחים שלכם. המזכרת למעשה יוצרת קשר ביניכם ובין האורחים, ומעבר לכך – משרישה אפקט בידורי במהלך האירוע. בעת שמדובר באירועי חברה או ימי גיבוש, מדובר על אטרקצייה מלכדת לכלל העובדים שלכם, העתידים לחזור אל יום העבודה למחרת מלוכדים ומגובשים אפילו יותר.

    נגישות