אירוע עם סגנון

כיצד נדע איך לקשט את האירוע הבא שלנו?

הפקה של אירוע מוצלח מתייחסת לכל הפרטים מבחירת מקום לאירוע דרך קייטרינג ועד תכנית אמנותית. אחד הדברים החשובים המשפיעים על האווירה באירוע הוא נושא העיצוב, התפאורה שמהווה רקע לאירוע כמו קישוט החופה בחתונה או תליית וילונות בצבעי המותג באירועים עסקיים. בשנים האחרונות נכרת השקעה רבה בעיטור הבמה, הלבשת השולחנות במוצרי טקסטיל מסוגננים בצבעוניות מגוונת וכמובן אקססוריז ודקורציות מסוגננים,שמוסיפים טאץ' ייחודי בהתאם לקונספט המבוקש כמו בלונים מרהיבים, שזירת פרחים, כרזות מודפסות ועוד.

מחפשים את הטוויסט המיוחד לאירוע שלכם? לפניכם כמה טיפים לבחירת קישוטים– הסוד טמון בפרטים הקטנים…

קישוט קונספטואלי
העיטור שייבחר לעיצוב האירוע הוא נגזרת של סוג ואופי האירוע. ראשית, החליטו על הקונספט ולאחר מכן, תרגמו אותו לממד העיצובי. כך למשל, ניתן לבחור קישוטים בשפה הוויזואלית של המותג או של הסגנון של האירוע – למשל, עיצוב בכחול ולבן לאירוע שקשור לציונות, עיצוב בהשראת דמות מסוימת המועדפת על בעל/ת השמחה בחגיגות יום ההולדת, קישוטים עם אלמנטים של ים לאירוע חוף או בריכה או כל אירוע קיצי, קישוטים זוהרים למסיבת סילבסטר, עיטורים רומנטיים לחגיגה לאוהבים, קישוטים אכילים מפירות, ירקות, בצק סוכר וממתקים לאירוע קידום של מוצרי מזון או וכדומה.

דקורציה ממוקדת
ניתן להשתמש בקישוטים שונים כמו כרזות, בלונים, כדורים מנייר, שרשראות דגלים וכדומה ברחבי המקום – קירות, תקרה, שולחנות וכיסאות, דלת וכדומה או להשתמש בקישוט לצורך הכוונת הפוקוס למקום מסוים. כך למשל, ניתן להזמין שער מעוצב מבלונים שמהווה כניסה מיוחדת לחופה או לחנות ביום הפתיחה או כשיש מבצע מיוחד, סטנד בלונים ליד עמדת הצילום באירוע או באזור בו מוסרים את המתנות. בנוסף, קישוט שונה לכל שולחן על מנת להבדיל בין השולחנות, למשל, כל שולחן יקושט במפה בצבע אחר או בזר פרחים בצבע או מסוג שונה וכדומה.

הדיטיילים קובעים
חשוב להשקיע בכל פרט פרט, כך שהקישוטים בין אם הם נקודתיים או אווירתיים יעבדו בסינרגיה. למשל, קישוטים לכל מנה בשולחן הבופה בגוון שחוזר בצבעי הבלונים או שימוש בפרח מסוים כמוטיב על גבי הקירות, באגרטלים, במפות ובמפיות וכדומה. שמרו על קשר עיצובי והשיגו אפקט עוצמתי.

עיצוב בהפתעה
קישוטים לאירוע מחוללים שינוי קוסמטי גדול בכל חלל או מבנה. ניתן לעטות מוצרי טקסטיל על גבי קירות ולהעניק לכם מרקם מעניין וחזות מבריקה, לשדרג רהיטים והוסיף טאץ' אסתטי ומקורי מבפנים ומבחוץ. בעת הפקת ותכנון אירוע, החליטו מראש אם הקישוט ילווה את האירוע מתחילתו ועד סופו או יוצג באירוע ברגעי שיא נבחרים.
אירוע פאסיבי הוא חלק אינטגרלי מהמקום בו מתקיים האירוע, כך שהאורחים ייכנסו כבר לחלל מעוצב וקישוט דינאמי הוא קישוט שמופיע בהפתעה ובפתאומיות. כמו למשל, מטר קונפטי כאשר החתן שובר את הכוס או לאחר סיום הברכות או הפרחת בלונים עם סיום האירוע (אידיאלי לאירועים המתקיימים באוויר הפתוח) וכדומה. בדרך יצירתית זו, הקישוט הוא הרבה יותר מאמצעי ויזואלי – הוא הופך לגימיק מיוחד.

אין ספק שקישוטים הינם בעלי השפעה דרמטית על מראה והצלחת האירוע, הם יוצקים תוכן ואווירה, בין אם מדובר בקישוטים של אזור הבופה, רחבת הריקודים, קבלת הפנים, החופה עצמה, עמדת המתנות ואפילו החצר המטופחת. מלאכת הקישוט היא אמנות בפני עצמה וכדי להשיג תוצאות מרשימות המתחברות לקונספט של האירוע ולמסר שברצונכם להעביר או לאווירה שתרצו ליצור, רצוי לפנות לחברת הפקת או למארגני אירועים שיוכלו לבחור עבורכם או יחד אתכם את הקישוטים המתאימים ביותר לפי תקציב ושימוש וכן לסדר את הקישוטים בצורה מעניינת ברחבי החלל.

    נגישות