בלון ענק

בלון ענק

הנוכחות הרבה של הבלונים שלנו היא חלק בלתי נפרד מעיצוב החוויה של לקוחותינו. רוצים שגם לכם יהיו בלוני ענק ביום ההולדת, בחתונה או במסיבה?

התקשרו למילין בלונים 072-3340-701 ואנו כבר בדרך לאירוע שלכם!

בלון ענק יכול לשמש כקישוט או כמזכרת במגוון רחב של אירועים. הוא מביע מסר גלוי, וגם מסר סמוי: למשל, כשהוא מגיע בצורת ספרות לציון יום ההולדת – הוא מדגיש מצד אחד את גיל החוגג ואיתו גם את חשיבות המעמד, אך בשל גודלו המרשים וצבעיו העזים, הוא מדגיש גם את יוקרת האירוע עצמו ומוסיף לאווירת השמחה והחגיגיות. בלוני ענק הם מרכיב מפתיע ומיוחד בכל אירוע, שמושכים אליהם תשומת לב רבה ונשארים בזכרונם של האורחים ושל בעלי השמחה.

בלון ענק בצורת לב

ניתן לעצב בלני ענק במגוון צבעים, גדלים וצורות, כאשר אחת הצורות הבולטת היא בלון ענק בצורת לב. בלון כזה יעניק אופי ייחודי לקישוט האירוע או לזר שאיתו אתם בוחרים להפתיע את יקירכם, והוא יגרום להם להישאר פעורי פה. בלוני לב אלו מגיעים בעיצובים מגוונים ומקוריים, אותם תוכלו למצוא רק אצלנו במיליון בלונים.אם ברצונכם לדעת עוד על בלוני הלב שלנו, תוכלו לעיין במדור העוסק בנושא שקיים באתר, או התקשרו למספר הטלפון שמפורט למטה.

שלל צורות וצבעים

מבחר הצורות הנוספות שאפשר לעצב איתן בלונים הוא ענק – תוכלו  למצוא למשל בלוני ענק עם הדפסים, בלונים עם לוגו, בלונים מקדמי מכירות ופרסום, בלונים לימי הולדת, כאלה שמכילים הליום או לא, בלונים לאירועים משרדיים או אישיים, והרשימה עוד ארוכה. כמו כן, בלוני ענק משמשים למגוון תפקידים: מתנה, מזכרת, תפאורה, משחק ועוד. במילים אחרות, הבחירה להזמין בלון ענק לאירוע עונה על שלל צרכים ורצונות, וזהו הפתרון המושלם למי שמחפש הפתעה אמיתית. אנו מבינים היטב את התפקידים שממלא בלון ענק, ולכן אנו דואגים לספק לכם כל בלון שרק תרצו, כדי להגשים את חלומכם לאותו אירוע.

עיצוב ושילוב הבלונים

את בלוני הענק ניתן לעצב בתוך מגוון של בלונים רגילים, בצורת לבבות, חיות, דמויות מפורסמות ועוד. אם רצונכם הוא לקשט אירוע מסוים, תוכלו לשלוב בלון ענק בתוך ספירלה (העשויה מבלונים בגודל רגיל, שמשולבים זה בזה). אם ברצונכם להפתיע אדם קרוב עם זר יום הולדת גדול במיוחד, תוכלו לנפח בלון ענק בהליום, וכך כולם יידעו שיש סיבה למסיבה.

גם אתם רוצים להתרגש? למה אתם מחכים? התקשרו עוד היום למיליון בלונים ואנו נמצא עבורכם את העסקה המשתלמת והמפתיעה ביותר! לקבלת פרטים נוספים חייגו 072-3340-701

נגישות