בלונים בצורת לב

בלונים בצורת לב

מי לא אוהב לאהוב? ומי לא אוהב בלונים? קשה להסביר למה, אבל משהו בכדורים הצבעוניים האלה גורם לנו להתרגש בכל פעם מחדש, ולהיזכר לכמה רגעים בילדות שלנו. אנו במיליון בלונים מציעים לכם בלונים בצורת לב, בעיצובים חדשניים ומקוריים, אשר יכולים לשמש למספר רב של אירועים, חגיגות וציוני תאריכים מיוחדים. בשילוב עם מגוון בלונים אחרים, זרי בלונים בצורת לב הם המענה המושלם לחגיגות כמו Valentine’s day, ט"ו באב, סילבסטר, יום נישואין, ציון יום שנה לזוגות אוהבים ועוד. בנוסף זרים המשלבים בתוכם בלונים בצורת לב משרים אווירה מיוחדת על סביבתם ואנו תמיד מסתכלים עליהם בעין אוהדת, בתור הצורות המסמלות את האהבה.


בלונים בצורת לב – מתאימים לכל אירוע

מלבד התכונות הרומנטיות שאנו מייחסים לבלונים בצורת לב, באפשרותם גם לשפוך אור אחר על כל אירוע באשר הוא – בחתונות, בבריתות, במסיבות ובאירועים פרטיים. תתפלאו לגלות, אבל בלונים בצורת לב מצליחים להעניק תחושת אינטימיות ואף רומנטיקה גם באירועים רבי משתתפים, ולא רק באירועים אינטימיים כמו יום האהבה.


עיצובים שונים – אווירה שונה

העיצובים של בלוני הלב שלנו הם ייחודיים ומקוריים, וכן הבלונים שלנו עמידים מאד. שני מרכיבים אלה הם המבדילים אותנו מחברות אחרות המציעות בלונים בצורת לב, ובלונים בכלל. אך  השוני והייחוד של הבלונים שלנו בולט גם בין בלון אחד למשנהו. כך למשל, על בלון אחד בצורת לב יופיעו כתוביות, ובלון אחר יהיה חלק לגמרי; בלון שלישי לעומתם, יהיה חלול באמצעו, והרביעי יהיה צבוע בצבעים ייחודיים. שילובי הבלונים, או סידור סוגים מסוימים יחד, משפיעים רבות על אופי הזר ועל עיצובו, וכן על כל קישוט האירוע ועל האווירה הכללית שלו. בנוסף, אנו מציעים קישוטים שמשתנים מאד בין אירוע לאירוע – בין אם מדובר בקישוטים ספציפיים שאותם הלקוח בחר על פי טעם אישי, ובין אם מדובר בעיצובים שלנו.


בלוני הליום בצורת לב

בלוני הלב שלנו כוללים גם בלוני הליום – איתם אנו מקשטים חדרים שלמים ושולחנות, או שאנו מסדרים זרים בהם בלוני הלב מהווים חלק בלתי נפרד מהעיצוב. בלוני ההליום תורמים רבות להעצמת החוויה וליצירת התחושה הרצויה בקרב האורחים, בעלי השמחה או האנשים שקיבלו משלוח בלונים במתנה.

לפרטים נוספים על בלונים בצורת לב, צורות ועיצובים מיוחדים לנו –  התקשרו עוד היום למיליון בלונים 072-3340-701, ואנו נעצב עבורכם את האירוע המושלם.

    נגישות