בלונים ועוד – טיפים לעיצוב האולם בחתונה

כל זוג רוצה שהחתונה שלו תהיה מיוחדת ומותאמת אישית לטעם ולהעדפות שלו. כדי להשיג זאת, לעתים קרובות יהיה עליכם לעבוד בהתאם לחזון ובשיתוף פעולה מושלם עם כל הנוגעים בדבר, לרבות גן האירועים בו תינשאו. איך עושים זאת? לפניכם כמה רעיונות מיוחדים.

השלב הראשון: חשבו – מה מייחד אתכם כזוג?

אין שני אנשים אשר דומים זה לזה, קל וחומר כאשר מדובר בזוגות ובדינמיקה שלהם. לכן כדי לעצב את האולם באופן שישקף אתכם ואת האופי שלכם, עליכם לחשוב מה מייחד אתכם כזוג. האם שניכם אוהבים הרפתקאות או אולי בעלי חיים? האם שניכם בעלי חיבה יתרה לאטרקציות מיוחדות או שאולי יש לכם פטיש לבלונים? ברגע שאתם יודעים מי אתם ומה המאפיינים המיוחדים שלכם יהיה לכם קל יותר לדעת מה אתם רוצים ולתרגם את הרצונות שלכם למציאות.

לגנים אורבניים יש יתרון

חתונה בגן אירועים בשרון יכולה להיות מאוד מיוחדת בפני עצמה, שכן היא נערכת בסביבה אורבנית. לגני אירועים בסגנון עירוני יש סטייל משלהם, יתרה מכך הם הרבה יותר שיקים ומודרניים ועל כן מאפשרים לכם לעצב את החלל ביצירתיות או בדרמטיות. כך למשל תוכלו למלא את כל התקרה בבלונים, ליצור מהם סנטר פיס לכל שולחן או להציב אותם בכניסה לאזור קבלת הפנים. כמובן שבאפשרותכם גם לחשוב על רעיונות יצירתיים אחרים שיהפכו את החתונה ליוצאת דופן ומקורית.

ההבדל טמון בפרטים הקטנים

אז נכון, אם בחרתם להתחתן בגן אירועים בשרון, סביר להניח שהוא יכלול חלל מעוצב. אולם אין הדבר אומר שלא תוכלו להשפיע  על העיצוב, זאת תוך שאתם שמים דגש על כל הפרטים הקטנים שעושים את ההבדל. המפתח להתאמה אישית הוא להביא אל העיצוב את כל הפרטים שמאפיינים את האישיות שלכם מבלי לחשוש או לפחד. יצירת מרחב עם הצבעים, המרקמים והאלמנטים שאתם אוהבים תסייע ליצור מתחם מעוצב ומרהיב בדרך שתיחרט בליבם של האורחים.

שימוש נכון במוצרי טקסטיל

הבחירה בגן אירועים בשרון נובעת מהרצון לערוך חתונה בחלל יוקרתי ומעוצב. אם אתם חוששים שהוספת בלונים לחלל יכולה לפגוע במידת היוקרה, לידיעתכם הדבר תלוי בכם ובבחירות שלכם. עם זאת, אם ברצונכם לעדן את העיצוב ולהפוך אותו ליותר יוקרתי ומרשים, תוכלו לעשות זאת באמצעות מוצרי טקסטיל כמו מפות, כריות על הכיסאות או תליית בדים.

יש לציין כי גם כאן חשוב להיעזר במומחים אשר יכולים לסייע לכם לעצב את החלל בהתאם לכל הציפיות שלכם ומבלי להתפשר על הסגנון הכללי.

    נגישות