בלונים מיוחדים

מחפשים בלונים מיוחדים לאירוע מיוחד? בלונים שהמוזמנים יישארו פעורי פה כשיראו אותם?

"מיליון בלונים" היא הכתובת שלכם לעיצוב בלונים מיוחדים! 072-3340-701


תינוק חדש הצטרף לחיק המשפחה? הבן עלה בשעה טובה לתורה? ברית או בריתה, בר או בת מצווה, האירוע שלכם חייב להיות יחיד ומיוחד ולא משנה מה הסיבה לחגיגה. כדי שהאירוע יהיה מוצלח וימשיכו לדבר עליו עוד רבות אחר כך, המוזמנים צריכים להיות נפעמים ונרגשים. ולשם כך קיימות מספר דרכים. בראש ובראשונה, המקום חייב להיות נקי ומסודר – אסתטיקה היא דבר מאוד חשוב. לא פחות חשוב מכך, המנות צריכות להיות טעימות, ומוגשות בטוב טעם לשולחן. אבל כל אלה לא מספיקים. כדי להשאיר את המוזמנים פעורי פה ברגע שיגיעו למקום, דרוש שדרוג קטן נוסף.


בלונים מיוחדים – הופכים כל אירוע למיוחד במינו

כבר בחרתם את המקום ואת המנות, אך עדיין חסר לכם הדבר שיהפוך את האירוע שלכם למושלם. בלונים מיוחדים המעוצבים על ידי אומן בלונים, ישאירו את האורחים שלכם נפעמים. הכוונה אינה לעיצובים שעושים הליצנים בימי ההולדת לילדים, אלא בלונים מיוחדים שעוצבו בהתאמה לאירוע שלכם. בלונים מיוחדים, שגם הקטנים וגם הגדולים אוהבים, מתאימים לכל אירוע, ואפשר לעשות בהם מגוון שימושים:

  • עיצוב שער כניסה לאולם
  • עיצוב דמויות ענק
  • עיצוב קשתות ועמודי כניסה
  • עיצוב לשולחנות: דמויות שונות, זרי פרחים ועוד….


"מיליון בלונים"- מעצבים לכם את האירוע!

אנו ב"מיליון בלונים" נבחר עבורכם בקפידה את הבלונים הכי איכותיים שקיימים בשוק, ונתאים את הצבעים והעיצובים השונים לבעל השמחה. ב"מיליון בלונים" תקבלו יחס אישי תוך הקשבה מלאה לצרכים ולרצונות שלכם. תודעת שירות גבוהה חרוטה על דגלנו, ואנו נעשה הכל על מנת שהאירוע שלכם יהיה לא פחות ממושלם. חשוב לנו שתקבלו מאיתנו את העיצובים הכי מתקדמים והכי חדשניים שיש, ועל כן אנו משתמשים בציוד משוכלל ובבלונים באיכות גבוהה. האירוע שלכם הוא כרטיס הביקור שלנו!


"מיליון בלונים"- איכות ושירות ללא תחרות!

אם גם אתם רוצים לשדרג את האירוע שלכם בעשרות מונים, ושהמוזמנים יישארו נפעמים, עיצוב בלונים מיוחדים הוא הפתרון. "מיליון בלונים" מבטיחה לכם איכות ושירות ללא פשרות וללא תחרות, בלונים מיוחדים המעוצבים בסגנון אישי יחיד ומיוחד, שבעלי השמחה יאהבו. אנו משתמשים בעיצובים חדשניים ושימוש בבלונים איכותיים.


גם אתם רוצים אירוע יותר נוצץ מכולם? לרגש את האורחים ולהפתיע עם עיצוב שונה, שאף אחד לא מכיר? אל תהססו, התקשרו ל"מיליון בלונים" ותופתעו מהעיצובים – 072-3340-701

    נגישות