בלונים ממותגים – מוצרי פרסום אפקטיביים

חשיבותם של מוצרים למטרת פרסום ושיווק

בעולם בו התחרות בשוק היא קשה מאוד בכל תחום שהוא. כל חברה שרוצה לשרוד את התחרות משקיעה הרבה מאוד משאבים בפרסום ובשיווק. רוב הכסף מושקע בפרסום ברדיו, בטלוויזיה, באינטרנט, ברשתות החברתיות ועוד. עם זאת, חשוב לדעת כי הלקוחות כבר מורגלים לפרסומות שמגיעות אליהם בכל אחת מן הפלטפורמות הללו. מובן שהפרסומות הללו עדיין אפקטיביות, אך עם זאת, יש להשקיע הרבה יותר על מנת ליצור פרסומת אשר תוכל לגבור על כל הפרסומות האחרות ולמשוך את תשומת ליבו של הלקוח.

אמצעי פרסום נוסף, אשר יעילותו אינה פוחתת עם השנים, הנו מוצרי פרסום. מדובר במוצרים מסוגים שונים עליהם מוטבע הלוגו או הסלוגן של החברה. בכך, הם מאפשרים קשר בלתי אמצעי בין החברה לבין הלקוח, ויכולים להגדיל באופן משמעותי את חשיפת החברה ללקוחות קיימים וללקוחות פוטנציאליים, כמעט ובלי להשקיע בכך משאבים (בעיקר בהשוואה לתקציב ולרמת ההשקעה הנדרשים לשם פרסום בשיטות אחרות).

בלונים כמוצר פרסום איכותי

קיימים לא מעט סוגים של מוצרי פרסום שונים בהם ניתן לעשות שימוש למטרה זו. אחד מן המוצרים היעילים ביותר הינו בלונים. קשה לדמיין ילד שיסרב לקבל בלון צבעוני, וגם רבים מהמבוגרים לא יגידו לא למתנה כזו. הילד והוריו, ככל הנראה, צפויים להסתובב עם הבלון במשך שעות רבות, ובכך ליצור חשיפה מוגברת להדפס שנמצא על הבלון, אשר כולל, כמובן, סמלים מסחריים של החברה שלכם.

את הבלונים ניתן לעצב בכל גודל ובכל צורה שתרצו- אין צורך לדבוק בבלון בצורה הקלאסית, ובהחלט ניתן ליצור בלונים מיוחדים ומקוריים. תוכלו להתאים את הצבעים, הצורה והגודל של הבלונים בהם תבחרו להשתמש לחברה שלכם, לצבעים המייצגים אותה ולסמלים שלה. ניתן ליצור בלוני הליום מעופפים שילדים ומבוגרים ואחד אוהבים מאוד.

מיותר לציין כי בלון, על סוגיו השונים, הינו אחד מן האמצעים הזולים ביותר לשיווק וקד"ם. בכך, תוכלו להשקיע סכום קטן מאוד, במוצר אשר צפויה להיות לו השפעה ניכרת על מידת החשיפה של העסק שלכם, ולכן גם על המכירות והרווחים.

    נגישות