בלונים מעוצבים

רוצים להפתיע את יקיריכם, אבל מתלבטים איך לעשות זאת?

התקשרו למיליון בלונים – 072-3340-701 ותיהנו מהעיצובים הכי מיוחדים!

לעיתים, כשאנו חוגגים אירוע משמח, או אפילו מארגנים מסיבה נחמדה, אנו מעוניינים לעשות אותה שונה, ייחודית ומקורית. בשביל הייחודיות הזאת נדרשת בדרך כלל תפאורה מסוימת, עם רעיון מוביל שיתווה את הדרך לעיצוב המאורע. זה יכול להיות רעיון פשוט למדי, אבל ניתן גם להגיע לקונספטים מורכבים ביותר, כאלו שמצריכים עיצובים מיוחדים או מותאמים אישית. אחת הדרכים היעילות ביותר לבצע התאמות בין האירוע לרעיון היא על ידי שדרוג של האלמנט הכי נפוץ בסוג כזה של אירועים – בלונים! לעיצוב הבלונים יש השפעה מכרעת על האווירה של האירוע, בגלל שהם תמיד נמצאים ברקע. בלונים מעוצבים מתאימים לכל סוגי האירועים, במיוחד אם מחליטים מראש מהו סוג העיצוב שישמש את האירוע המיועד.


עבור אילו אירועים בונים תפאורה?

כל אירוע באשר הוא נתון בדרך כלל לתפאורה כזו או אחרת. היא יכולה להיות סולידית – למשל חירת צבע מסוים כמפתח עיצובי, או אפילו תפאורה מפורטת כמו אירוע "נסיכות" ליום הולדת, עיצוב "ג'מייקני" למסיבת שחרור ועוד אופציות רבות כיד הדמיון הטובה. לכל אלו ניתן להתאים בלונים שיהלמו את רוח האירוע, ואף יעזרו להשרות את האווירה הרצויה על שאר האורחים. נהוג במקרים רבים לעצב קונספטים ייחודיים בכנסי עבודה, מסיבות סיום, ימי הולדת, חגים, חתונות, בר ובת מצווה ועוד שלל אירועים משמחים. הרי כל מקום שיש בו שמחה – יש בו בלונים!


איפה משיגים בלונים מעוצבים?

בלונים, בניגוד למה שנהוג לחשוב, הם ממש לא משחק ילדים. בייחוד לא כאשר מדובר בבלונים מעוצבים. אחרי הכל, עיצובים בבלונים הם אומנות לכל דבר ועניין. זאת גם הסיבה לכך שרצוי לפנות למי שמבין בבלונים. אנו ב"מיליון בלונים", נספק לכם סוגים רבים ושונים של בלונים:

  • בלונים מעוצבים
  • סטנד בלונים
  • בלונים לימי הולדת
  • פרחים מבלונים
  • משלוחי בלונים


כל אלו מחכים לכם ב"מיליון בלונים", ויתרמו ליצירת תפאורה ייחודית לאירוע. מעבר לזה, גם ללא תפאורה מוגדרת – בלונים מעוצבים הם פשוט משחק כיף! הם יפים, מרשימים, איכותיים ומשאירים רושם טוב על כל מי שמתבונן בהם. הם יכולים לשמש גם כהפתעה נחמדה לבן או לבת הזוג, סתם כשמתחשק להפתיע.


גם אתם רוצים בלונים מעוצבים ממי שיודע לעשות זאת בצורה המרשימה ביותר? התקשרו עכשיו ל"מיליון בלונים" ובחרו את הבלון שהכי מתאים לכם: 072-3340-701.

נגישות