הדפסת תמונה על בלוק עץ – מתנה יפה לכל אירוע

בעולם חומרי אשר לעיתים אנו מחפשים להעניק מתנה קצת אחרת, קצת יותר מרגשת, בין אם מדובר במתנה לסבא וסבתא או לבן הזוג ליום הנישואין, או מתנה למשרד החדש של חברה טובה, בלוק עץ עם מספר תמונות מרגשות והקדשה אישית מיוחדת יכול להיות מתנה נהדרת שכל אחד ישמח לקבל.

הדפסה על בלוק עץ זוהי למעשה טכניקה של הדפסת תמונות מקובץ דיגיטלי על בלוקים מעץ, בלוקים אשר מגיעים בגדלים שונים, צורות שונות ולרוב גם על סוגי עץ שונים. ישנם בלוקים המיועדים להנחה על שולחן או כוננית ויש כאלו המתאימים לתלייה על הקיר. תמונה על בלוק עץ מהווה למעשה גם סוג אביזר עיצובי לחלל, אשר מקנה לחלל בו הוא נמצא מראה מודרני וקליל, בדיוק כמו שתמונה רגילה על הקיר או ציור משפיעים על המרחב העיצובי.

היתרונות והייחודיות של הדפסת תמונות על בלוק עץ

האפשרות של הדפסת תמונות על בלוק עץ כוללת מספר יתרונות משמעותיים כאשר בין היתר אפשר להניח את הבלוק המודפס בכל מקום שרוצים ולהזיז אותו בהתאם לצורך משום שהוא אינו מקובע למקום עליו הוא מונח. ניתן להדפיס על עץ כאמור בגדלים שונים ואפשר גם להדפיס על בלוק בודד או ליצור סדרה של בלוקים בגדלים שונים ועם תמונות שונות. ניתן להניח את בלוק העץ בכל מקום בבית על השידה ליד המיטה, על המזנון של הטלוויזיה, על המדף בחדר הילדים או בארון הוויטרינה שבסלון כאשר ההדפסה היא איכותית וברמה גבוהה ובעלת עמידות לאורך זמן.  יתרון נוסף שהופך את התמונה המודפסת לייחודית ולא ניתנת לשכפול זה שבלוק העץ משום שהוא טבעי, יש לו את המראה ייחודי שלו, את המרקם הייחודי ואפילו את ריח העץ הטבעי מה שגורם לכך שכל תמונה גם אם תודפס פעמיים תראה אחרת.

למי מתאימה הדפסת תמונה על בלוק עץ?

הדפסה של תמונה על בלוק עץ יכולה להיות מתנה נפלאה, ייחודית ומרגשת כמעט לכל אחד מאיתנו. למשל כאשר רוצים לתת מתנה לסבא וסבתא לכבוד החג ניתן להדפיס עבורם את תמונות המשפחה על בלוק לתלייה על הקיר, אם רוצים להכין מתנה לבן או בת הזוג אפשר להדפיס על בלוק עץ תמונה מיום הנישואין או מאחד הטיולים המשותפים שיוכל לשים אצלו במשרד על השולחן, אם סתם רוצים לתת לסלון מראה יותר ביתי אפשר להכין סדרה של תמונות של בני המשפחה ולתלות קולאז' של תמונות על בלוק עץ בכניסה לבית או בפינת הישיבה.

הדפסת תמונה על בלוק עץ יכולה להיות גם מתנה נהדרת לחברה טובה לכבוד יום ההולדת או סתם כמתנה שאומרת "חשבתי עליך", תמונה מאחד הטיולים המשותפים או מאירוע משמח ששתיכן לקחתן בו חלק, תמונה שתהיה מול העיניים ותזכיר כמה טוב שיש אנשים אהובים בחיים…

נגישות