הזמנת בלונים

רוצים לבצע הזמנת בלונים מיוחדים לימי הולדת ואירועים, בלונים מודפסים או זרי פרחים?

ב"מיליון בלונים" תוכלו ליהנות ממגוון ענק של הפתעות 072-3340-701

בלונים הם אלמנט נהדר לאירועים, ויש להם מגוון שימושים:

  • קישוט בימי הולדת ואירועים חגיגיים
  • משחק – בלוני משחק איכותיים
  • פרסום חברות ועסקים


כיום ניתן למצוא בשוק הבלונים מגוון רחב של גדלים, צורות וצבעים, מותגים שונים, דמויות של חיות, ושלל גיבורי ילדים. את הבלון ניתן לנפח באוויר או בהליום כדי שירחף באוויר, וכן ישנם בלונים צרים וארוכים, בהם משתמשים לעיצוב דמויות כגון כתר, כלב, חרב וכו' בימי הולדת ואירועים דומים. וישנם גם בלונים המופרחים לאוויר באירועים כמו חתונות, סיום תואר ועוד.


מעשה בחמישה בלונים

זוכרים את ספר הילדים הקלאסי של מרים רות "מעשה בחמישה בלונים"? זוכרים את השמחה של כל ילד כשקיבל את הבלון? ולא סתם – מאז ועד היום, בלונים הם משחק שילדים אוהבים לקבל. תנו להם בלון, והם ישחקו איתו עוד ועוד. בין אם הבלונים רגילים ובין אם הם מיוחדים, הם גורמים לקטנים ולגדולים לשמוח עד אין קץ.


הזמנת בלונים – הלכה למעשה

מעוניינים לבצע הזמנת בלונים, ולא יודעים איך עושים את זה?

  • התקשרו ל 072-3340-701 "מיליון בלונים" והגדירו לנו את צרככם ודרישותיכם: סוג האירוע, כמות המוזמנים, תקציב, תאריך יעד וסוג הבלונים הנדרשים – ואנו נתאים לכם את החבילה המתאימה ביותר עבורכם.
  • ההזמנה יוצאת לדרכה מיד לאחר שנסגרה.
  • ניתן להשאיר גם פרטי התקשרות באתר, ונציג יגבה את התשלום טלפונית.

 
מבצעי הזמנת בלונים רק ב"מיליון בלונים"

ב"מיליון בלונים" תקבלו חוויית שירותים שטרם הכרתם. אנו קשובים לכל חלום שאתם רוצים להגשים. אם אתם מעוניינים בבלונים כאטרקציה מיוחדת באירוע שלכם, כקישוט חללים ואולמות, או לשם מיתוג וקידום המכירות – אצלנו תמצאו מענה הן לאירועים פרטיים – קטנים כגדולים – והן לאירועים עסקיים. אצלנו כל לקוח הוא יחיד ומיוחד, ואנשי המקצוע שלנו ישמחו לשרת אתכם.

רוצים להוסיף צבע לאירוע שלכם, או שאתם מחפשים דרך מקורית להפתיע את הלקוחות? התקשרו ל"מיליון בלונים" ותגלו עולם ומלואו – 072-3340-701

    נגישות