הלוואות לאירועים מיוחדים 

הלוואות לאירועים מיוחדים 
הלוואות לאירועים מיוחדים 

הלוואות לאירועים מיוחדים

אירועים מיוחדים הם חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו. בר/בת מצווה, יום הולדת מיוחד, יום נישואין 25 שנה, חתונה, ברית ועוד. אירועים אלו הם חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו ואת נקודות הציון והתאריכים שלהם לרוב הוא לא משהו שנוכל לשלוט בו. כלומר, גם אם אירוע מגיע בזמן שנופלת עלינו הגבלה בחשבון הבנק לא נרצה לוותר על השמחה וגם אם נצמצם מעלויות האירוע עדיין ייתכן ונצטרך הלוואה קטנה שתעזור לנו לממן את האירוע. אם לא נשמח בחיים האלה  מה נשאר לנו? ובכן במקרים כאלה תוכלו לבקש הלוואות למוגבלים בבנק מגופים חוץ בנקאיים שיהיו פחות נוקשים במתן ההלוואה. 

ממי נוכל לבקש הלוואות למוגבלים בבנק למימון האירוע שלנו? 

  • חברות אשראי  הלוואות מחברות אשראי ידועות ומוכרות אולם כאשר החשבון בבנק מוגבל הסיכוי לקבל אותן קטן מאוד. כדי להגדיל את הסיכוי שלכם תוכלו לבקש לעשות כרטיס אשראי חוץ בנקאי של החברה ואולי אף לקבל הלוואה על חשבון מסגרת הכרטיס. 
  • חברות ביטוח ופנסיה  חברות אלה וגופים פיננסיים אחרים יכולים לספק לכם לעתים הלוואות כנגד כספי הפנסיה שלכם. כלומר, אלה ישמשו כערבון עבור ההלוואה שלכם וכל עוד תשלמו את תשלומי ההלוואה אף אחד לא יגע לכם בכספי הפנסיה.  
  • שעבוד נכס  יש לכם נכס בעל ערך? רכב? בית? מחסן? משרד? תוכלו לשעבד אותו תמורת הלוואה למימון האירוע. לאחר תשלום ההלוואה השעבוד ישוחרר. 
  • עמותות והלוואות חברתיות  תוכלו לפנות לטובת הלוואה חברתית או אפילו להשיג הלוואה דרך עמותות מסוימות. בקשו הלוואה לכל מטרה בשל הלחץ הכלכלי ותוכלו לעשות עם הכסף מה שאתם חפצים כל עוד תעמדו בתשלומי ההחזר של ההלוואה כמובן.

כמה באמת אנחנו צריכים? 

קחו בחשבון שעל אף ההתרגשות מהאירוע יש לזכור שמדובר בהלוואה לכל דבר, כזו שצריך להחזיר אותה לאחר מכן וכעת מתווסף לכם סעיף להוצאה החודשית. בשל העובדה שהחשבון מוגבל ייתכן והמצב הכלכלי יקשה עליכם וצריך לקחת זאת בחשבון. 

    נגישות