מארזי שוקולד מיוחדים

אין מתנה נחשקת יותר ואהובה יותר ממארז שוקולד מיוחד.

מארזי השוקולד מעולים כמתנה לכל אירוע, ממסיבת אירוסין עד חגיגת בת מצווה, ממתנה לחג האהבה ועד מתנה ללידה. אין עוד משהו שיכול לשמח ולחמם את הלב כמו מארז שוקולד מיוחד ומפנק שנעשה מכל הלב. כיום יש אין ספור אפשרויות למארזים מיוחדים המשלבים שוקולד או מוכנים כול כולם משוקולד. הענקת מארז שוקולד מיד תעלה חיוך רחב על שפתי המקבל ותשפר את המצב הרוח. ניתן להכין מארז שוקולד לבד או להיעזר באנשי מקצוע המתמחים בהכנת מארזי שוקולד מיוחדים לפי ההזמנה.

קצת היסטוריה

שורשים לטיניים

מקורו של צמח השוקולד הוא בדרום אמריקה. האולמקים היו האנשים הראשונים שהפכו את צמח הקקאו לשוקולד, ושתו אותו במהלך טקסים וכתרופה. מאות שנים מאוחר יותר, בני המאיה האמינו ששוקולד הוא מזונם של האלים ושיש לו תכונות קסומות. הם רקחו את השוקולד למשקה סמיך וקצף באמצעות זרעי קקאו קלויים וטחונים, מים וקמח תירס. המשקה נחשב כה חשוב עד ששימש כצורת מטבע. הם קראו למשקה הזה "xocolatl", שמתורגם למים מרים.

שנים לאחר מכן, היו אלה האצטקים אשר החלו לטפח את צמח הקקאו לראשונה בקנה מידה רחב. הם השתמשו בשוקולד כמשקה, לפעמים מעורבב בצ'ילי, וראו בו מקור לכוח ופוריות. יתר על כן, האצטקים ישתמשו בשוקולד כאפרודיזיאק וכן הכנה למלחמה. השוקולד היה מאוד פופולרי בתקופה זו והוא עמד לפלס את דרכו אל מעבר לאוקיינוס ​​האטלנטי. הדעה הרווחת היא שהמגלה הספרדי הרנן קורטס היה זה שגילה אותו לאירופה כאשר הביא אותו איתו לספרד בשנת 1528. מאמינים שבזמן שקורטס חיפש אחר עושר באמזונס,הוענק לו שוקולד על ידי  הקיסר האצטקי, האם זו היתה הפעם הראשונה ששוקולד ניתן כמתנה? אולי כן!

שוקולד כמתנה

מתן שוקולד כמתנה היה ועודנו פופולרי במשך מאות שנים ולעתים קרובות נתפס כסמל של אהבה ואושר. שוקולד הוא מתנה פופולרית לאירועים רבים, כולל ימי הולדת, ימי נישואין, יום האהבה, יום האם וראש שנה.

מההתחלה הצנועה שלו כמתנה מהקיסר האצטקי, שוקולד עבר דרך ארוכה והפך לפינוק הפופולרי שהוא היום. אנשים בכל רחבי העולם נהנים ממנו, והשוקולד ניתן לעתים קרובות כסמל של אהבה ואושר.

כיום יש שוקולד במגוון טעמים, צורות ואף צבעים. אין ספור מותגי שוקולד ומבחר עצום של מוצרים שמהם ניתן לבחור ולהכין מארז שוקולד מושלם לכל אירוע.

מארזי שוקולד מיוחדים

כאשר אתם בוחרים להזמין מארז שוקולד מיוחד, מומלץ לעשות זאת בהתראה מראש על מנת שתקבלו את המארז הכי מושלם שאפשר.

לכל ספק יש מגוון רעיונות ועיצובים מוכנים מראש אשר ניתן לבחור מהן, אך תמיד ישנה אופציה לעיצוב מארז שוקולד מיוחד בהזמנה אישית, כאשר אתם בוחרים אילו שוקולדים לכלול והאם להוסיף דברים נוספים כגון בלונים, יין או פרחים.

    נגישות