מוצרי פרסום לעסקים

מוצרי פרסום לעסקים זו דרך של בעלי העסקים השונים לפרסם את העסק שלהם ולפנק את לקוחותיהם הקבועים,  כדי שייהנו משיתוף פעולה פורה לאורך שנים רבות. בתחום של שיווק מתנות לעסק אפשר למצוא מגוון מרשים של מוצרים המיועדים לקדם את עסקיה של החברה.

קידום מכירות

קידום מכירות בעזרת מתנות שימושיות, זו הדרך הטובה ביותר לחדור לקהל הרחב ולהשפיע עליו באמצעות מוצרים שונים. אפשר לדוגמה להדפיס על חולצות בשיטת דפוס משי את הלוגו הממותג של החברה ולהעניק חולצות בגדלים שונים במתנה ללקוחות המגיעים לביקור בתערוכה או בכנס מקצועי. לאור זאת חלק מהלקוחות ילבשו מעת לעת את החולצה המודפסת שקיבלו עבורם או עבור הילדים, כיוון שהן יפות ומחמיאות ובדרך זו הם יפרסמו את העסק שהעניק להם מתנה זו וגם ייהנו מהמוצר הייחודי.

שימוש במוצרי פרסום

עסקים רבים פונים מעת לעת לחברות אשר עוסקות בתחום מוצרי פרסום לעסקים, כדי לבחון את האופציות האפשריות של מוצרי פרסום שאותם הם יוכלו להעניק ללקוחותיהם, עובדיהם וספקי שירות שונים אשר איתם בקשרי עבודה. על מוצרי הפרסום מדפיסים או מטמיעים את הלוגו של העסק, פרטי אתר האינטרנט ופרטי התקשרות. המטרה היא ליצור זיכרון מצולם וכאשר הקולגה יזדקק לשירותים שונים כמו סוכנות ביטוח, משרד לעריכת דין, חברה המשווקת מחשבים וכו', הוא ייזכר בפריט שקיבל מהם במתנה ועל פי הפרטים שלהם הוא יפנה אליהם.

בין האופציות המוצלחות אפשר למצוא פריטים למשרד כמו מעמד ניירות מהודר, קופסה נוחה לכלי הכתיבה, פנקסים, עטים ועוד. מעבר לכך יש פריטים רבים מאד שמתאימים לרכב כמו מגן שמש או מתקן להנחת הטלפון הסלולרי. פריטים אישיים כמו אוזניות אלחוטיות עבור הטלפון הנייד, בקבוקי מים שימושיים, ארנקים, זיכרון נייד ועוד.

סוגים של פריטים לפרסום

בנוסף לכך יש גם מוצרים שמהם ייהנו כל בני המשפחה לקראת החורף כמו מטריות מיוחדות, או לחלופין לקראת הקיץ היצע נרחב של פריטים לחופשות ולקמפינג כמו ציליות, אוהלים, מזרני ים, גלגלי ים, כדורי ים, מטקות, צידניות, מחצלות ועוד. בדרך זו המתנה נראית במקומות שיש בהם קהל רב ולכן התהודה שלה היא נרחבת.

אפשרויות נוספות של מוצרי פרסום לעסקים הם תיקים ממותגים המתאימים לנסיעות קצרות, או לחלופין לאחסון בטוח של המחשב הנייד. כמו כן כובעי מצחייה, כובעים בעלי שוליים רחבים, כובעי צמר שהלקוחות משתמשים בהם לעיתים תכופות בקיץ או בחורף.

    נגישות