מיתוג אירועים עסקיים בצורה ייחודית

אירוע עסקי נועד לספק חוויה ייחודית למשתתפים ולכן חשוב לתכנן אותו לפרטי פרטים, בדגש על פרמטרים כמו – תקציב, מיתוג, בחירת מקום מנצח, כמות המשתתפים, כיבוד, עיצוב, תפאורה ועוד. חשוב לתכנן את האירוע העסקי בקפידה ובהתאמה לחזון החברה וערכי המותג. מומלץ לקשט את המקום עם בלונים ממותגים, פוסטרים עם מסרים שיווקיים וכדומה. יש לזכור כי לכל אירוע עסקי יש מטרות מוגדרות מראש כגון השקת מוצר או שירות חדש, מיצוב החברה, הפצת מסר שיווקי, חיזוק המותג ועוד. לכן, בעת תכנון והפקת אירועים עסקיים מומלץ לפנות לחברה מקצועית ומנוסה המציעה אירוע מיוחד המשרת את השגת המטרות של הארגון.

דרכים יצירתיות למיתוג האירוע

להפקת אירוע עסקי מיוחד ומקורי חשוב לקבוע קונספט, להגדיר מטרות ויעדים ברי השגה, לקבוע תקציב ולתכנן לפרטי פרטים את האירוע. ברוב האירועים העסקיים ניתן למצוא פוסטרים ובאנרים, מגנטים לאירועים, דוכני אוכל, סטנדים לחלוקת עלונים או להדגמת מוצרים וכדומה. עם זאת, על מנת למתג את העסק ולבדל אותו ממתחריו, כדאי לחפש דרכים יצירתיות למיתוג האירוע ולחיזוק ומיצוב המותג. כך לדוגמה ניתן בעזרת הדפסה על בלונים למשוך את תשומת הלב של הקהל, אפשר לחלק בלונים ממותגים לילדים במהלך תערוכות וימי כיף לעובדים ובני משפחתם, ובהחלט מומלץ להקים סטנד בלונים עם הדפסה של שם ולוגו המותג כדי להעניק אווירה ייחודית ובמטרה למשוך תשומת לב.

חוויה מיוחדת ושונה

כדי לחזק את המותג באירועים עסקיים כמו ימי כיף וגיבוש לצוות העובדים, אירועי השקת מוצר, אירועי קוקטייל יוקרתיים, פינוק עם דוכני מזון לעובדים, כנס מקצועי, תערוכות וטקסים, חשוב לפנות לחברה מקצועית המתמחה בהפקת אירועים נוצצים המספקים חוויה מיוחדת, מקורית ושונה. ברוב האירועים העסקיים ניתן לראות כי הקונספט מעט שמרני וחוזר על עצמו, לכן כדי לבדל את החברה מהמתחרים חשוב לספק למשתתפים באירוע חוויה יוצאת דופן. באמצעות בלונים לאירועים עסקיים, ניתן לקשט את המקום בו מתקיים האירוע, ליצור אווירה ססגונית ומיוחדת במינה, כאשר ניתן להדפיס על הבלונים את הלוגו של החברה או לבחור בלונים בהתאמה מלאה לצבעי הלוגו של המותג, לעצב שערים, לקשט את הדוכן בתערוכה וכיוצא בזה.

בנוסף, אפשר לקשט את האירוע עם דגלים ובאנרים. כדאי מאוד לחלק מוצרי קד"מ ממותגים, וחשוב להזמין מנחה מקצועי ומנוסה שילווה את האירוע וינעים את זמנם של המשתתפים. מעבר לכך, חשוב למצוא דרכים יצירתיות להעברת מסרים שיווקיים ומניעים לפעולה, ובעזרת בלונים ממותגים ומוצרים נוספים ניתן לחזק את המותג ולספק חוויה מיוחדת ובלתי נשכחת למשתתפים.

    נגישות