משלוחי בלונים

הפתיעו אדם אהוב עם משלוח מקורי ומרגש לכבוד אירוע חגיגי בחייו – מיליון בלונים היא הכתובת!

התקשרו עכשיו 072-3340-701, ותיהנו ממחירים מפתיעים!


אם רציתם לשמח אדם יקר לכם ביום חשוב, ונמאס לכם מהפתרונות הקיימים – לנו יש את הפתרון המושלם עבורכם. אל תחזרו שוב על אותן בחירות משעממות שאנשים כבר רגילים לקבל בימי הולדת ובאירועים אחרים. הפתיעו את האהובים עליכם עם מתנה מקסימה ומרגשת שתגרום להם להתלהב ולספר עליה לכולם. משלוחי בלונים יכולים להתאים לכל אירוע ולכל אדם. שלחו זר בלונים צבעוני ועשיר לבית או למקום העבודה, ותבטיחו שהאדם היקר לכם יזכור את המשלוח המקורי לזמן רב בהמשך, ויתפעל מהמקוריות שלכם.


משלוחי בלונים לשלל אירועים

אין מי מאתנו שלא אוהב בלונים, ושיכול להסתיר את החיוך על פניו כשהוא מקבל הפתעה כזאת. לא משנה בני כמה אתם, בלונים מחזירים לילדות, לזמנים השמחים ביותר, ולימים נטולי דאגות. משלוח בלונים יכול להתאים לכל אירוע ולכל שמחה, קטנה או גדולה. בין האירועים המקובלים להזמנת משלוח בלונים ניתן למצוא:

  • ימי הולדת בכל גיל
  • חגיגת לידה
  • הצלחה במבחן או קידום בעבודה
  • אירוע חינה או מסיבת מקווה לכלה
  • בר/בת מצווה
  • מסיבת פרישה או שחרור מהצבא
  • ועוד ים אפשרויות בלתי מוגבלות..  


היתרונות במשלוח בלונים

בניגוד למשלוחים אחרים המוצעים בשוק כמו משלוחי פרחים, או זרים מתוקים – בלונים הם דבר שלא מתכלה במהירות ומחזיק מעמד ליותר מכמה שעות בודדות. אדם שיקבל משלוח כזה יוכל ליהנות ולהתרשם ממנו לעוד ימים רבים אחר כך. את משלוח הבלונים ניתן לעצב לפי בחירתכם, ואתם שולטים בבחירת הצבעים, הגודל והצורה – כך שהמשלוח יהיה מותאם בדיוק לאדם לו אתם שולחים את הבלונים, וכמובן מותאם לתקציב שלכם. יתרון נוסף בבלונים הוא בעובדה שהם מתאימים לכל גיל: תוכלו לשלוח בלונים לחגיגת יום הולדת לילדה בת 3, בדיוק כמו שהם יתאימו ליום הולדת 80 של סבתא. אין אדם שלא ישמח לקבל משלוח כזה.


משלוח בלונים – בלונים בשלל אפשרויות

אצלנו במליון בלונים ניתן להתאים את המשלוח המושלם לאירוע שלכם. לחוגגים יום הולדת נעשה משלוח מלא בצבעים שמחים ועשירים, וכמובן שניתן לבחור צבעים על פי אהבותיו של החוגג עצמו. לכבוד לידה נתאים משלוח בלונים לפי הצבעים שמתאימים לרך הנולד. אנשי הצוות שלנו יצירתיים מאד, וישמחו ללכת לקראתכם וליצור את המשלוח המושלם כמו שדמיינתם. לחילופין, אנו מציעים  לכם גם לבחור משלל אפשרויות העיצוב שלנו וכל, שעליכם לעשות הוא  לבחור את מה שהכי מוצא חן בעיניכם.


התקשרו אלינו עכשיו לטל' 072-3340-701 ותנו לצוות המקצועי שלנו לבחור את משלוח הבלונים המושלם לאירוע שלכם! אנו במיליון בלונים מתחייבים להפוך כל הזמנה לעולם ומלואו!

    נגישות