סידור בלונים ליום הולדת

סידור בלונים ליום הולדת

נמאס לכם מסידור בלונים משעמם? רוצים לראות איך חדר פשוט הופך לממלכה קסומה?

התקשרו עכשיו למיליון בלונים 072-3340-701 ותחגגו יום הולדת שלא יישכח!


הרבה אנשים שמארגנים מסיבה, בוחרים לקשט את המקום בעזרת ציוד מינימלי. לרוב הם יקנו חבילת בלונים קטנה, ויתלו את הבלוניכמובן ם שניפחו ברחבי החדר באופן אקראי. מבחינתם, סידור בלונים ליום הולדת לא צריך להיות מושקע מדי, ולמעשה בכמה הדבקות של בלונים על הקיר הוא מסתכם. אבל יש מי שעבורו סידור בלונים ליום הולדת הוא אתגר עיצובי והזדמנות נפלאה להביע את היצירתיות. אצל אנשים כאלה, החדר בתום הארגונים ייראה כמו תמונה מהסרטים. אנו במיליון בלונים מחפשים בדיוק אתגרים כאלה, ואנו נהפוך את מסיבת יום ההולדת שלכם מעוד אירוע לחוויה שמציתה את הדמיון.


סידור בלונים ליום הולדת – מיליון בלונים

סידור הבלונים ביום ההולדת הוא בין החלקים החשובים ביותר בעיצוב האירוע, שכן עליו להיות מעוצב בצורה שמתאימה לאופי שלכם ושל יקיריכם ביותר. מלבד היצירתיות, סידור נכון של בלונים ליום הולדת דורש גם זמן, השקעה וחוש עיצובי מפותח.  אם אתם מרגישים שיש בכם חלק מהתכונות, ושאתם רוצים לעשות זאת לבד – אך חוששים מתוצאות לא טובות – הגעתם למקום הנכון. אנו נעצב איתכם יחד את סידור הבלונים, ותוכלו לקחת חלק פעיל בתהליך, בשיתוף פעולה איתנו.


הצוות של מיליון בלונים

אנו במיליון בלונים מעמידים לרשותם צוות מעצבים איכותי, שירכיב לכם תפאורת בלונים וזרי בלונים ליום הולדת מא' עד ת', בצורה שתגרום לכם להתבלבל ולא לזהות את מקום החגיגה מרוב שהוא ייראה שונה. אנו גאים בצוות שלנו בזכות כמה פרמטרים קריטיים:

  • מיומנות ומקצועיות – הרכבת הזרים וסידור הבלונים נעשית תוך הקפדה על עיצוב בהתאמת צבעים, גדלים, הדפסים ועוד.
  • אכפתיות והקשבה – הצוות שלנו ישמח להרכיב עבורכם את הסידור המיוחל, אך בו בזמן ירצה גם לשמוע על בקשות מיוחדות שיש לכם, רעיונות ספציפיים שתרצו לשתף אותנו בהם, ויחד תרכיבו את הסידור המושלם.
  • יעילות וזריזות – מיד עם ההגעה למקום תוכלו לראות שינוי בחדר, ותוך זמן קצר החדר יתמלא בשמחה ובאווירה קסומה.


אופציות סידור רבות

בזכות מגוון הבלונים הענק, קיימות גם אפשרויות רבות של סידור בלונים ליום הולדת. מעורבתכם כאן היא רלוונטית מכיוון שאתם יכולים לבחור בקפידה באילו בלונים להשתמש ובאילו לא, ואם תרצו להשאיר את יתר ההכנות בידינו – אנו כבר נמשיך מכאן.


לסידורי בלונים מפתיעים, מצחיקים ומרגשים התקשרו למיליון בלונים, ותקבלו את כל הפרטים. חייגו אלינו – 072-3340-701 ותבינו על מה כולם מדברים!

    נגישות