עיצוב בלונים לאירוע עסקי

עיצוב בלונים לאירוע עסקי

בלונים כבר מזמן הפכו לסימן היכר של חגיגה. היום אנחנו יכולים לפגוש בלונים בהרבה יותר מימי הולדת. הבלונים החלו לככב באירועים כמו מסיבות רווקות, אירועים המתקשרים להישגים בלימודים וכן גם לאירועי חברה ואירועים עסקיים. תופתעו לגלות כמה יוקרתי יכול להיראות עיצוב בלונים לאירועים הדורשים זאת. אם ברצונכם להפיק אירוע עסקי וליצור רושם שייזכר ויבדיל אתכם מאחרים, כדאי שתתחילו לחשוב בכיוון של עיצוב בלונים. עדיין מרימים גבה? כל הפרטים החשובים בהמשך המאמר.

כיצד אפשר לעצב אירוע עסקי עם בלונים?

כשחושבים על אירוע עסקי, מדמיינים עיצוב שמשדר יוקרה ותחכום. לאחרונה עולם העיצוב עובר שינוי משמעותי והבלונים החלו להוות שחקני מפתח גם באירועים יוקרתיים ורשמיים.
עיצוב בלונים לאירועים עסקיים הפך להיות 'הדבר החם' הבא בתחום הפקת האירועים וכבר ניתן למצוא לא מעט חברות שעלו על הגל. כמובן שיש הבדל משמעותי בין עיצוב בלונים לימי הולדת לבין עיצוב בלונים לאירוע עסקי.

אלו חלק מההבדלים המשמעותיים שיסייעו לכם ליצור את עיצוב הבלונים המתאים ביותר:

  • צבעים מתאימים – כשחושבים על צבעים מתאימים, צריך לחשוב על צבעים שיסייעו לכם להעביר את המסר הרצוי. זאת אומרת, בלונים שחורים בדרך כלל משדרים יוקרה. בלונים בצבע המייצג של החברה שבחסותה האירוע ועוד.
  • עיצוב שמצטלם טוב – כשמתייעצים עם חברה לעיצוב בלונים הם תמיד לוקחים בחשבון נתונים ויזואליים שמצטלמים טוב. הרי אחרי אירוע מרשים במיוחד מה שנשאר אלו תמונות וסרטונים. בנוסף, אחת הדרכים להגדיל את החשיפה וליצור אפקט גדול יותר היא ליצור אירוע כל כך יפה – שהאורחים בעצמם ירצו להצטלם ולהשוויץ.
  • בלונים ממותגים – אירוע עסקי בדרך כלל מתקיים על מנת לקדם איזו מטרה עסקית כלשהי. אם מדובר בקידום מכירה של מוצר מסוים, קמפיין חשיפה של חברה חדשה או כל מטרה אחרת. תמיד כדאי לשלב בלונים עם הדפסים על פי בחירה. לעיתים סמל החברה יתנוסס על הבלונים ולעיתים משפט מפתח.

מה כדאי להדפיס על בלונים ממותגים?

כפי שכבר הבנו, בלונים ממותגים מהווים משקל משמעותי באירוע עסקי.
ראשית, ביכולתם להנכיח את שם החברה האחראית על האירוע (שלאף אחד לא יהיה ספק בכך).
שנית, בלונים שיכילו יותר מסמל החברה, אלא גם משפט שיסמל את נושא האירוע, יזכו לפרסום על ידי האורחים ברשתות החברתיות. כמו כן, אחרי שתציצו בגלריית התמונות המרשימה של בלון פלוס, תגלו הרבה מאוד דרכים יצירתיות ומקוריות לשימוש בבלונים ממותגים.

לסיכום, עם בלון פלוס ועוד חברות לא פחות ממעולות, מחכים לכם שלל רעיונות לעיצוב בלונים שיגרמו לאירוע העסקי שלכם להיות אחד יחיד במינו. זכרו, אירוע עסקי הוא הפנים של החברה שלכם, אל תתפשרו על עיצוב מושלם ופוטוגני.

נגישות