עיצוב בלונים לבר מצווה

עיצוב בלונים לבר מצווה

רוצים להוסיף עיצוב בלונים לבר מצווה שאתם מארגנים? מחפשים אמן בלונים מקצועי ואמין שיהפוך כל בלון לחלום?

"מיליון בלונים" יביאו אליכם אמן בלונים שיגשים כל חלום!
התקשרו עכשיו 072-3340-701


קשה להאמין איך, אבל הבן כבר חוגג יום הולדת 13, והגיע לבר המצווה. מהי בעצם המשמעות של בר מצווה? הטקס מחולק לשני חלקים:

  • טקס הנחת תפילין – מתקיים באמצע השבו, ובדרך כלל משולב עם עלייה לתורה (שנערכת בימי שני וחמישי בבית הכנסת).
  • עלייה לתורה בשבת.

אבל אצל הרוב המוחלט של המשפחות, יש לשני החלקים האלה תוספת משמעותית וחגיגית – מסיבת בר מצווה. סיבה למסיבה כבר אמרנו?


עיצוב בלונים לבר מצווה – מוסיף צבע ושמחה

בלונים בשלל צבעי הקשת, בגדלים וצורות שונים תמיד מוסיפים צבע ושמחה לאירוע. בלונים לא מתאימים כמובן רק לימי הולדת – הם הופכים כל אירוע ליוקרתי, ושדרגים אותו בכמה רמות. עיצובי בלונים לא משאירים אף אחד אדיש, מקטן ועד גדול, ובייחוד בלונים מיוחדים – בצורות שאנשים לא רגילים לראות. לכן נדרש אמן בלונים מנוסה ומקצועי, כזה שמעודכן בכל החידושים בשוק הבלונים. ובל נשכח את האמינות, העמידה בלוח הזמנים, והשירות – שלא פחות חשובים בבחירה את בעל המקצוע שיקשט את חלל האירוע.


עיצוב בלונים לבר מצווה ברמה שלא הכרתם

למה "מיליון בלונים", אתם בטח שואלים? כי "מיליון בלונים" יעניקו לכם חוויית עיצוב בלונים לבר מצווה ברמה שטרם הכרתם. הבלונים של "מיליון בלונים" עוברים בקרת איכות, ואתם תקבלו את הבלונים הכי איכותיים וחזקים שקיימים בשוק. את האירוע הפרטי שלכם יקשטו אינספור בלונים כיד המלך, שעוצבו על ידי אמן בלונים מקצועי ומנוסה. דעו שאתם נמצאים שאתם בידיים טובות, ושיש מי שדואג שהאירוע שלכם יהיה נוצץ ומושלם. אנו מחוייבים לאמינות, למקצוענות ולתודעת שירות גבוהה.


"מיליון בלונים" – רמה אחת מעל כולם

החלטתם להפתיע את חתן בר המצווה ולקשט עבורו את האולם בבלונים מיוחדים ומעוצבים, או בדמויות שהוא אוהב? אתם מחפשים מעצב בלונים מקצועי במחיר טוב, מבלי להתפשר על האיכות? הגעתם למקום הנכון. "מיליון בלונים" זה השם שעליכם לזכור, זהו הבית שלכם לעיצוב בלונים לבר מצווה.


אם אתם רוצים להפתיע את ילדכם ואת האורחים בתפאורה מיוחדת, ובמזכרת בלתי נשכחת – התקשרו ל"מיליון בלונים", ונביא לכם עיצובים שכולם ידברו עליהם! התקשרו ל 072-3340-701

    נגישות