פעילויות מומלצות לילדים בשבת

פעילויות מומלצות לילדים בשבת הן דבר שהורים רבים בישראל מחפשים בנרות בכל שבוע ושבוע. וירוס הקורונה הפך לגמרי את חיינו ובעיקר את חייהם של הילדים שלנו והם נמצאים בבית הרבה יותר מבעבר ודבוקים למסכים הרבה יותר מבעבר, גם בגלל המעבר לזום וגם בגלל הטכנולוגיה המתקדמת.

כדי לשחרר את הילדים מאחיזתם במסכים השונים, כדי להוציאם מהבית וגם כדי לבלות קצת זמן איכות משפחתי, יש למצוא פעילויות מומלצות לילדים בשבת כדי שכל המשפחה תוכל ליהנות יחדיו. תוכלו למצוא למשל מגוון עצום של הצגות ילדים בשבת באתר "קצת תרבות" אבל במאמר זה, נציג בפניכם 5 פעילויות מומלצות לילדים בשבת שאפשר לעשות עם ילדים (כמעט) בכל גיל ובכל מזג אוויר.

 

באולינג

מי לא אוהב באולינג? המשחק המוכר והאהוב על כולנו שמספק חוויה אדירה לכל המשפחה.

האבא מציג את יכולותיו לילדים, אמא מוותרת על תורה לילד הקטן והוא מתפעל מהיכולת שלו לדחוף את הכדור הכבד ולהפיל את הפינים כשמחיאות הכפיים וקריאות העידוד של שאר בני המשפחה נשמעות ברקע.

מעבר למשחק הבאולינג, באולמות השונים תוכלו למצוא משחקי ארקייד מהנים לילדים והם יכולים להעביר שם עוד כמה שעות מבלי להרגיש בכלל בנוסף למזנון עם אוכל מהיר כמו פיצות או נקניקיות בלחמניות כי צריך לאכול ולשתות משהו אחרי כל הספורט שעשיתם.

 

חדרי בריחה

הטרנד המשוגע של השנים האחרונות לא מראה שום סימני האטה וניתן למצוא חדרי בריחה כמעט בכל פינה בערים המרכזיות.

חדרי הבריחה השונים מסווגים לפי נושאים – אפשר למצוא חדרי בריחה המבוססים על סרטים קלאסיים כמו למשל סרט האימה "המסור", ניתן למצוא חדרי בריחה המבוססים על סדרות טלוויזיה, על אירועים היסטוריים וגם כאלו המבוססים על פרי דמיונם של יוצרי החדר.

הילדים בחדר הבריחה ינסו לברוח ממנו באמצעות פתירת חידות היובילו אתכם מחדר לחדר ועד לבריחה הסופית. פתרון החידות יחדד את מוחם ויגרום להם להפעיל את היצירתיות ואת יכולת פתרון הבעיות שלהם. זוהי לא רק אטרקציה מהנה אלא גם מלמדת ומפתחת.

 

קיר טיפוס

קיר טיפוס נמצא גם הוא ברשימת פעילויות מומלצות לילדים בשבת וזאת מכיוון שילדים רבים אוהבים מאוד לטפס, להרגיש גבוהים ובעלי יכולת. קיר טיפוס משלב את כל הדברים הללו גם יחד בנוסף לפעילות גופנית בריאה ומחזקת.

בקיר הטיפוס הילדים ייהנו מהאפשרות לפרוק אנרגיות בצורה מבוקרת ובריאה, עם אבטחת נפילה בדמות חבלים ומזרונים עבים בתחתית קיר הטיפוס.

בקיר הטיפוס לרוב ניתן למצוא מגוון של רמות טיפוס שונות החל מהקיר הקל ביותר המתאים לילדים ואף מיועד להם במיוחד ועד קירות אולימפיים עליהם מטפסים המקצוענים.

iJump

iJump, הוא אולם המכוסה בטרמפולינות מעל עבר ועם אטרקציות פנימיות שימשכו מהר מאוד את תשומת ליבם של הילדים. חוץ מהטרמפולינות הרבות המהוות אטרקציה אדירה בפני עצמן, הילדים יוכלו למצוא שם בריכת ספוג שאליה ניתן לקפוץ מטרמפולינה מיוחדת ואף לעשות אומגה פנימה.

בנוסף, ניתן למצוא מגרשי כדורגל וכדורסל קטנים לחוויה נוספת וגם טרמפולינות מיוחדות הגורמות לקפיצות של הילדים להיות גבוהות עוד יותר.

אם אתם מחפשים פעילויות מומלצות לילדים בשבת, אין ספק שזהו מקום שבו הם יוכלו לפרוק אנרגיה בצורה מעולה, עם הנאה מרבית גם להם וגם לכם.

 

טיול בחיק הטבע

זוהי הפעילות האולטימטיבית לעשות עם הילדים בשבת. פשוט צאו אל חיק הטבע המפואר שיש לנו בארץ, למדו את הילדים קצת על סוגי סימוני המסלולים וגם על ידיעת הארץ. הילדים נהנים מטיולים אלו עד מאוד, זוהי פעילות מצוינת לזמן איכות משפחתי, עם הרחקה של הילדים ממקומות סגורים ומהאופציה לברוח למסכים.

אם אתם רוצים לבחור במסלול מעט יותר מעניין מאשר רק ללכת ברגל, תוכלו לבחור לנסוע לאחד מהמעיינות המפלים הפזורים בארצנו היפה ולאפשר לילדים להיכנס ולטבול במים. מבטיחים לכם – הם ייהנו מאוד ויבקשו לחזור שוב.

פעילויות מומלצות לילדים בשבת הם לא בחירה קלה. צריך להתאים את הפעילות לרצונם ויכולתם של הילדים, בשילוב עם התחשבות במזג האוויר שבחוץ וגם במרחק הנסיעה והזמן שיש לכם ותמיד תוכלו להיכנס לאתר הבא כדי למצוא רעיונות חדשים ונוספים.

בחרו באחת מהאפשרויות שהצגנו בפניכם במאמר ואנו מבטיחים לכם – הילדים ייהנו מאוד וגם אתם תצאו עם חיוך ענק על הפנים.

    נגישות