קישוטים ליום הולדת – קשטו זאת בעצמכם

קישוטים ליום הולדת – קשטו זאת בעצמכם

כל ההורים לילדים יודעים היטב שיום ההולדת זו חגיגה מיוחדת וזה לא משנה אם הילד הגיע לגיל חמש או לכל גיל אחר. לכן, אם אתם בעצמכם מתרגשים מהחגיגה הזאת אתם רק יכולים לדמיין עד כמה הילדים נרגשים! עם זאת, מה אתם באמת יודעים על הפקת יום הולדת ומהם כל הפרטים שצריך לשים לב אליהם? חשוב ביותר לזכור: זה שתבחרו את ההפעלות הכי מעניינות ומצחיקות זה טוב ויפה אך אם לא תשקיעו גם בנושא של קישוטים ליום הולדת זה יהיה חבל. העניין הוא שהקישוטים הם אלה שיוצרים את האווירה ואם תשקיעו בעניין הזה הרי שכבר כאשר כל הילדים יגיעו החגיגה תתחיל בצורה מושלמת. הקישוטים משפיעים בצורה ישירה על מצב הרוח של הילדים ושלכם כך שטוב תעשו אם תיתנו על הנושא הזה את הדעת.

איך מקשטים בצורה מושלמת?

האמת היא שלא כולנו אנשים יצירתיים שחושבים על קישוטים ליום הולדת ומייד עולים לנו בראש רעיונות רבים. לכן ברור מדוע גם אתם, כמו רבים אחרים, זקוקים לסיוע בנושא הזה והינה לפניכם כמה טיפים חשובים:

  1. החליטו מראש על הצבע: אם מדובר על בחירת בלונים למשל, כדאי שיהיה צבע אחד או מספר צבעים שיהוו את המוטיב המרכזי הרי שיהיה לכם קל יותר לבחור ולהתאים אותם לכל הקישוטים האפשריים.
  2. לבחור נושא מרכזי: לכל ילד יש סדרת טלוויזיה אחרת שהוא אוהב או דמות שהוא יותר מתחבר אליה. לכן כדאי יהיה לבחור את הדמות הזאת ולשלב אותה בחגיגה כולה ובקישוטים שאתם משלבים באירוע.
  3. אל תוותרו על הבלונים: אם כבר דובר על בלונים – לא אחת קורה שמרוב הרצון להיות מודרניים ומקוריים ההורים מוותרים על הבלונים ביום ההולדת אך זה לא מומלץ. הבלונים הם קישוטים ליום הולדת שתמיד מוסיפים צבע, אווירה ויופי ולכן יש להם חשיבות גדולה בעיצוב האירוע.
  4. עוד על בלונים – מעבר לצבעוניות, הבלונים יכולים להוות קישוט מרכזי של ממש ובמרים מסוימים הם אפילו יכולים להוות הקישוט המרכזי – קיימות למשל אופציות של הזמנת סידורי בלונים אשר יורכבו אצלכם בבית הלקוח, וכך תוכלו להרשים את החוגגים ואת המוזמנים עם עיצובי קשתות בלונים מרשימות, זרי בלונים, מתלי בלונים בצורות שונות, ועוד.
  5. כלי שולחן יפים: יש היום סוגים רבים של כלי פלסטיק שתוכלו לשלב ביום ההולדת כך שזו כבר לא חובה לבחור בכלים לבנים ופשוטים.

אתם תראו שכל ההשקעה הזאת בבחירת הקישוטים ליום ההולדת תשתלם כי היא תסייע לכם ליצור חגיגה שתמיד יהיה נעים להיזכר בה.

כמה הגיוני להשקיע בקישוטים?

לא אחת קורה שהורים אומנם רוצים לבחור קישוטים ליום הולדת אך הם חוששים שזו תהיה עוד הוצאה כלכלית גדולה. אם גם אתם חשבתם כך כדאי שתדעו שזה לא מדויק כי לפני הכול יש גם קישוטים שתוכלו להכין לבד. שנית, גם אם תבחרו לקנות את הקישוטים השונים לאירוע זה עדיין לא אומר שאתם חייבים לשלם על כך הון כי אפשר להשוות מחירים וגם למצוא מבצעים טובים. לקשט את יום ההולדת של הילד זה לא משהו שכדאי לוותר עליו כי זה מה שיוצר את האווירה וזה מה שקובע האם האירוע יצליח כפי שאתם מקווים.

    נגישות