קישוט בלונים

קישוט בלונים

סקרנים לדעת איך מקשטים אירוע מא' עד ת' עם בלונים? התקשרו אלינו למיליון בלונים 072-3340-701 ותופתעו לגלות מה אפשר לעשות בעזרתם.

שבוחרים לעשות קישוט בלונים לאירוע, הבלונים תופסים מקום מרכזי בעיצוב האירוע, ובכך הוא משפיע על אופיו ועל האווירה שתשרור בו. לכן, יש להעניק תשומת לב רבה מאד לבחירת הקישוטים המתאימים עבור האירוע שלכם – כולל התחשבות בחלל החדר בו מתקיימת המסיבה.


קישוט בלונים לאירוע עושים רק במיליון בלונים

קישוט בלונים הוא המומחיות שלנו. זהו למעשה הבסיס לכלל האירועים והמטרות שלשמן פונים אלינו הלקוחות, ואנו מייצרים עבורם בדיוק את האווירה שהם חלמו עליה. מלבד שימוש בבלונים בצורת לב לקישוט אירוע המתקשר עם יום האהבה, או בבלונים עם הדפסי לוגו חברה כדי לציין אירוע קידום מכירות, אנו מומחים בעיצוב מחדש של חלל, מהקצה אך הקצה, והתאמתו לרצונותיכם בצורה מלאה.


אילו קישוטי בלונים קיימים?

סוגי הקישוטים, כמו שאר השירותים שאנו מציעים, מוצעים לכם באינספור וריאציות הניתנות לשינוי, ובהתאם לרצונותיכם. אנו שמים דגש רב על בחירתו האישית של הלקוח, ונקפיד להביא לכם קישוט בלונים מקורי, ייחודי ורענן. הקישוטים שלנו, הרכבתם המוקפדת והחשיבה הרבה על כל סוג קישוטים, הם שיוצרים חוויה אסתטית ומיוחדת באירועים. הנה חלק משירותי קישוט הבלונים שאנו מציעים:

וכל זה מבלי להזכיר את מגוון הבלונים עצמו, אשר משתנה גם הוא בין סוגי הקישוטים השונים.


קישוט בלונים בעיצוב האירוע

אנו מאמינים כי קישוט האירוע משדרג אותו פי כמה, ושהוא אף תורם לשבירת הקרח בין האורחים. עיצוב האירוע שלכם יכול לנוע בין קצוות שונים, זאת בהתאם לגודל המקום, למספר המוזמנים, לאופיו של האירוע (אם הוא עסקי או פרטי), וכמובן לאופי ולרצונות שלכם. הצוות שלנו מיומן ומקצועי, והוא יספק לכם קישוטים בעיצובים מרהיבים לכל אירוע. כך שאם ברצונכם להפתיע את בן או את בת הזוג שלכם, קרוב משפחה או חבר קרוב, אנו נדאג לקשט את החדר למסיבה, וכך גם נחסוך מכם זמן יקר, ותוכלו לפנות את זמנכם לעניינים אחרים הקשורים להפקת האירוע. הדבר ודאי נכון לגבי אירועים גדולים יותר – בהם אתם זקוקים לעזרה מקצועית בכל הקשור לעיצוב.


רוצים אירוע גדול, מפתיע ומעורר השראה?

התקשרו אלינו למיליון בלונים 072-3340-701, ותקבלו את כל הפרטים. אז למה אתם מחכים?

    נגישות