קשת בלונים

קשת בלונים

מעוניינים לארגן אירוע חשוב, אך אינכם יודעים מאיפה להתחיל? הכל כבר מוכן פרט לעיצוב?

התקשרו עכשיו למיליון בלונים 072-3340-701 ואנו נעצב לכם אירוע ברמה שלא הכרתם!


כשאתם רוצים להפיק אירוע, יש להשקיע מחשבה רבה לעיצוב, אשר מהווה חלק אינטגרלי ובלתי נפרד מהחוויה ומהזכרון שיישאר איתכם ועם האורחים מהאירוע. אם אתם רוצים שהעיצוב שלכם יהיה אחר – מפתיע ומרגש, אנו במיליון בלונים נגשים עבורכם את כל המשאלות. אחד האתגרים העיצובים המהנים ביותר עבורנו הוא  בניית קשת עשויה בלונים. קשת בלונים היא אמנות בפני עצמה בכל הנוגע לתחום העיצוב בבלונים, והיא משדרגת מיד כל אירוע באשר הוא.  אנו ממליצים מאד על סוג זה של קישוט בלונים, מפני שהוא בולט בנוכחותו, והוא לא משאיר אף אורח אדיש.


קשת בלונים– מגוון תפקידים!

קשת בלונים יכולה למלא מספר לא מבוטל של תפקידים באירועים. באירועים כמו השקת מבנה או מוסד חדש למשל, היא תסמל התחדשות, על ידי כניסה מוחשית לשער ענק, שמסמל רענן וחדש, וכך גם לגבי חגיגת כניסתו של אדם לתפקיד חדש. כמו כן, אפשר לעצב מספר קשתות בגדלים וצבעים שונים, וכך תוכלו להציב שרשרת של קשתות לאורך קו אחד, בצורה שתתחם את האירוע. אפשרות נוספת עבור קשת בלונים היא יצירת במה מרכזית מקורית: כך למשל, באירוע חגיגת יום הולדת, ניתן להדגיש את האדם החוגג באמצעות "מיסגורו" באותה קשת בלונים, אשר דרכה הוא נכנס לאירוע. דרך נוספת לציון ולהדגשת רעיונות על ידי קשת בלונים היא להקיף באמצעות הקשת ספרות שמציינות את גיל יום ההולדת. אך מלבד כל אלה, קשת בלונים מהווה כמובן קישוט בלונים בפני עצמו, אשר שיוצר רושם ויוקרה מעבר לכל התפקידים שהוזכרו כאן.


קשת בלונים – לא רק לאירועים גדולים

קשת בלונים היא אלמנט מרשים, מעצם היותה מורכבת ממספר רב של בלונים ומעצם ההשקעה בבנייתה.לכן, מקובל לחשוב שקשת בלונים אינה מתאימה לאירועים קטנים. אבל האמת היא שדווקא ההיפך הוא הנכון, מפני שעל ידי הוספת האלמנט המושקע הזה תהפכו את האירוע כולו לענק – בין אם התפאורה ומספר המשתתפים היו מצומצמים. אם אתם אוהבים להפתיע, להשקיע ולפנק את יקיריכם, אנו ממליצים מאד על עיצוב קשת בלונים גם באירוע קטן כמו חגיגת יום הולדת בין חברים, פרידה מחבר שנוסע לחו"ל, וכל סיבה למסיבה. 


רוצים לשמוע עוד על קשת בלונים? לאפשרויות עיצוב המותאמות לאירועים ולפרטים נוספים, התקשרו אלינו עוד היום 072-3340-701 ואנו נעצב לכם אירוע שלא חלמתם עליו!

    נגישות