רעיונות לעיצובי בלונים לחתונה

אם אתם מתחתנים בקרוב ומחפשים אטרקציה קצת אחרת, ובעיקר צבעונית ומיוחדת, בלונים לחתונה יכולים להוסיף לא מעט לאווירת האירוע שלכם, וגם להיות חלק מעיצוב המקום שבו הוא יתקיים. ישנם לא מעט אולמות אירועים, בהם אפשר לשלב על כסאות האורחים, על השולחנות ואף במקומות בולטים אחרים באולם עצמו, שלל של עיצובי בלונים צבעוניים ומרהיבים. מעצבי בלונים, המתמחים בכך, מאפשרים לזוג המתחתן לבחור את העיצובים המתאימים לו מתוך מגוון רחב של אפשרויות, כאלה שישתלבו באופן מושלם באירוע המתוכנן ויתרמו למראה ולאווירה שבו.

הנה מספר דוגמאות ורעיונות לעיצובי בלונים לחתונה:

זרי בלונים צבעונים ומרהיבים

אם אתם מחפשים אולמות אירועים ומגיעים לאחד מהם בזמן שמתקיים בו אירוע כדי לבחון את מידת התאמתו, סביר שתראו על השולחנות סידורי פרחים מיוחדים, המושכים לא מעט תשומת לב ומוסיפים גם צבע לאולם. אם אתם מעוניינים במשהו קצת אחר, זרי בלונים צבעוניים יכולים להיות פתרון נהדר ולהוסיף לא פחות יופי וזוהר לאולם הנבחר. את זרי הבלונים, שאותם יוצרים מבלונים בגדלים, בצבעים ובצורות שונות, ניתן להניח במרכז השולחן. אפשר לשלב בין בלונים לפרחים וגם בין כמה זרי בלונים, שיונחו על כל שולחן ובמקומות נוספים באולם.

קישוטי בלונים לתקרת האולם

כחלק מיצירת האווירה במקום וכדי להוסיף לאולם צבע וגם יופי, אפשר לשלב בו בלונים אדומים בצורת לבבות, העולים גבהו גבוה על התקרה ומקשטים אותה. את הבלונים אפשר לשחרר רגע לפני החופה או מיד לאחריה. אפשר גם לקשט את השביל המוביל אל החופה בשלל של בלונים וורודים, אדומים ולבנים, בלונים של אהבה. ניתן גם לשלב בלונים עם כיתוב, כמו שמות בני הזוג או איחולי מזל טוב ועוד.

ברכות על בלונים

ממש בכניסה לאולם או לגן האירועים, אפשר ליצור כמעין עץ מבלונים קטנים. עם הכניסה, מוזמן כל אורח לכתוב לזוג המתחתן ברכה ולהדביק אותה על אחד הבלונים. מי שרוצה, ומספיק אמיץ, יכול לכתוב את הברכה ישירות על הבלון. הבלונים, היוצרים את העץ, יכולים להיות בצבעים ובצורות שונות, והם ללא ספק אטרקציה יוצאת דופן שפוגשים כבר עם הכניסה אל האולם, בתחילת הערב, רגע לפני שמתחילה החגיגה הגדולה.

כובעי בלונים מדליקים לאורחים

נכון, הפעם לא מדובר בבלונים, כחלק מעיצוב המקום עצמו, אלא כמתנה והפתעה לאורחים. רגע לאחר שנכנסו לאולם, או אולי מיד לאחר החופה, אפשר לחלק לאורחי החתונה כובעי בלונים מדליקים וצבעוניים, שאותם הם יכולים לחבוש לאורך האירוע. אפשר כמובן להזמין אל החגיגה עצמה אמן בלונים, שיכין בו במקום את הכובעים לאורחים. הכובעים יכולים להיות בשלל של צבעים, עיצובים וצורות ובעיקר להעלות חיוך על פניהם של האורחים. אל הכובעים המרהיבים הם יוכלו כמובן לקחת איתם הביתה, וליהנות ממזכרת נפלאה מאירוע בלתי נשכח.

    נגישות