רעיונות מקוריים ליצירת מזכרות לאירועים עם בלונים

למרות שיש כיום לא מעט אמצעים טכנולוגיים ואחרים בהם ניתן להשתמש באירועים שונים, יש לא מעט אנשים אשר בוחרים לערוך אירועים עם בלונים. זה נכון לגבי אירועים אישיים וזה נכון לגבי אירועים עסקיים ואחרים.

השימוש בבלונים נפוץ באירועים מאחר ומדובר באלמנט שהוא יחסית זול, בוודאי ביחסית ללייזרים או פעלולי אש שונים, כמו כן, השימוש בהם נפוץ כי הם יוצרים הרבה צבעים, ניתן ליצור בעזרתם צורות מעניינות, ובמילים אחרות אפשר להשתמש בהם במגוון אופנים שלא תמיד ניתן ליצור באמצעות אביזרים או כלים אחרים. השימוש בבלונים פופולארי מאוד החל מאירועים של ילדים קטנים, והרי ידוע שכיום כבר נהוג לערוך ימי הולדת לילדים בני שנה, ובוודאי גם בגילאים יותר מתקדמים ובאירועים יותר רציניים.

כעת עולה השאלה, אילו מזכרות לאירועים יכולות להיות מתאימות למקרה בהם נערכים אירועים עם בלונים. נכון שלא חייב שיהיה שילוב בין השניים, הרי לא תמיד אפשרי למצוא מזכרת שמתאימה לאירוע עם בלונים, אך סביר להניח שאם אנחנו בוחרים לערוך אירוע באופי כזה, נרצה גם שהמזכרת תתאים ותשתלב באירוע עם בלונים.

רעיונות ליצירת מזכרות לאירועים עם בלונים

בלון עם שם האירוע ותאריך – בדומה למזכרות אחרות אשר כוללות את שם האירוע והתאריך שלו, הרי שאפשר להדפיס על בלונים את השם של האירוע והתאריך וכך לתת אותו לכל אחד מהאורחים. הבעיה היא, שאחרי שהם ינפחו את הבלון פעם אחת, הם לא יוכלו להשתמש בו יותר.

קופסא של בלונים עם צורות – זו מתנה שיכולה להתאים במיוחד לאירועים עם ילדים או אירועי  מכירה מיוחדים. אפשר לרכוש קופסא של בלונים שמיועדים לעריכת צורות, כשעליהם כתוב שם האירוע והתאריך שלו. יש להדגיש שניתן לקנות בלונים שניתן לייצר בעזרתם את הסמל של האירוע.

זר בלונים – מזכרת זו מתאימה בעיקר לאירועים כמו ברית או בריתה. בדומה לאותם זרי בלונים שהאימא מקבלת מחברותיה אחרי הלידה, גם האורחים יכולים לקבל זר בלונים עם מגוון צבעים ובשלל צורות.

רעיונות אחרים שיכולים להתאים לאירועים עם בלונים

כאן אנחנו נכנסים לתחום רחב ומגוון שמכיל רעיונות שונים. אנחנו יכולים למצוא כאן חולצות וכובעים שמסמלים את האירוע, כלי בית או כלי משרד שונים שעליהם מודגש שם האירוע, ספר ברכות או ספרון תפילות קטן, פרחים או זרעים של צמח ועוד מגוון מזכרות לאירועים מסוגים שונים.

צריך לזכור, מזכרת לאירועים אמורה להיות מתנה סמלית אשר מעניקים לאורחים, אין צורך להשתולל במחיר ואין צורך לחפש מזכרות יקרות מדי. בסופו של יום, מה שחשוב שהאורחים ייהנו מהאירוע וכך הם יזכרו אותו לטובה.

מזכרת לאירוע יכול להיות כל דבר שיגרום לאורחים לזכור את טיבו של האירוע ולשמוח שהם הגיעו וחגגו אתכם את שמחתכם.

נגישות