שדרוג מתנות באמצעות בלונים

כל אירוע משמח מוביל איתו מחשבות על קניית מתנה לחוגגים.כאשר רוצים לשדרג את המתנה ולהפוך אותה למיוחדת יותר, מומלץ לחשוב על רעיון של תוספת מעניינת וצבעונית ומה יותר מוצלח מבלונים כדי להפוך כל מתנה לחגיגה אמיתית. בלונים הם מתנה שמתאימה לכל אחד ולכל אירוע, אם מחפשים מתנה ליולדת, אם מחפשים לצרף תשומת לב קטנה למתנה גדולה ליום הולדת או ליום נישואין. כל מי שחוגג אירוע מרגש בחייו ישמח לתוספת צבעונית ומיוחדת לחגיגה.

התחום של הבלונים מאוד התפתח בשנים האחרונות. ישנן חברות שמתמחות בעיצוב בלונים בצורות ובגדלים מיוחדים שניתן להתאימם לכל אירוע. חשוב לציין שבלונים לא חייבים להיות רק תוספת למתנה אלא יכולים להיות מתנה גדולה בפני עצמה. עיצוב בבלונים היום הוא התמחות מיוחדת שדורשת ידע, ניסיון והשקעה רבה ומי שמתמחה בתחום יכול ליצור זרי בלונים מרהיבים ומרשימים שניתן לשלוח אותם במקום זר פרחים או סלסלת שוקולדים ולהעניק מתנה מיוחדת ומרגשת שכולה עשויה מבלונים.

לבלונים יש יתרונות רבים. הם אינם נובלים כמו הפרחים, הם אינם נאכלים כמו השוקולדים ובמיוחד היום, כאשר יש בלונים מיוחדים ועמידים, הם יכולים להיות מתנה באמת מיוחדת שמחזיקה זמן רב ונחרטת בזכרונו של מקבל המתנה.

עיצוב בלונים היום כולל אלמנטים שמעניקים למתנה ייחודיות ושונות. ניתן לבחור שילובי צבעים בלתי מוגבלים. ניתן לבחור צורות מיוחדות של בלונים ואפילו הדפסים אישיים על כל בלון, מה שהופך את המתנה למאוד אישית ומרגשת.

מתנה ליולדת ועוד שימושים לבלונים

כאשר מחפשים מתנה ליולדת למשל, כמה נחמד יכול להיות לתת מתנה מקורית ומיוחדת. במקום עוד זר פרחים, במקום עוד בונבוניירה, ניתן לשלוח זר בלונים מרהיב עם הקדשה אישית לביתה של היולדת או אפילו למחלקת היולדות בבית החולים. היום נהוג לשלוח ליולדת מארזי לידה מיוחדים שמורכבים מביגוד מיוחד, מוצרי קוסמטיקה מיוחדים לאם ולתינוק ועוד. צירוף של זר בלונים או אפילו בלון אחד מיוחד עם הדפסה אישית יכול לשדרג את מתנת הלידה בצורה משמעותית ולהפוך אותה למהנה עבור כל המשפחה- גם מקשטת את הבית, גם מהווה משחק לילדים הגדולים וגם מכניסה רוח חיים וצבעוניות לאורך זמן.

מלבד מתנת לידה, זר בלונים מתאים כמובן גם לעוד אירועים- מתנה ליום הולדת, מתנה ליום נישואין ואפילו כך סתם בשביל לפנק ולשמח את האהובים שלנו, לכן כאשר מחפשים מתנה מיוחדת ובעלות סבירה, כדאי מאוד להיעזר בעיצוב בלונים מקצועי ומיוחד שיודע להתאים מתנה לכל אירוע ולכל תקציב.

    נגישות