3 מתנות מיוחדות שתוכלו להעניק לאדם קרוב גם מרחוק

האנשים היקרים לנו נמצאים אולי מחוץ לטווח הראייה שלנו, אבל הם קרובים אלינו יותר מתמיד. למרות שבגלל הקורונה אנחנו לא יכולים לבוא ולחבק את החבר לכבוד יום ההולדת שלו, אנחנו יכולים להפיץ את האהבה שלנו באמצעות ׳מתנות סגר׳ ייחודיות ונפלאות.

להאיר את יום ההולדת של מישהו יקר לכם עם צרור פרחים רענן או עם מנוי למגזין בנושא שהוא אוהב, עשוי להיות התחליף המוצלח לחגיגת יום ההולדת המסורתית במסעדה או בפאב השכונתי. המשימה למציאת מתנת יום הולדת בתקופת הקורונה היא לא קשה כמו שהיא נראית, ויש מגוון עצום של אוצרות מקוונים שמחכים רק שתבואו ותבחרו את המתנה המתאימה לכם. הנה רשימה של רעיונות למתנות יום הולדת בימי הסגר, שיכולות להעלות חיוך על הפנים. כל מה שרשום כאן נמצא במרחק של כמה לחיצות עכבר מהמסירה לדלת של מי שחוגג יום הולדת בימים אלה.

  1. מתנה לתלייה על הקיר: הדפסה על זכוכית אקרילית היא למעשה צילום מודפס על זכוכית. מדיה מרגשת זו מאפשרת התאמה אישית מלאה, כך שכל הפרט בתמונה ישתקפו במיטבם. הדפסה זו מציעה תמונה קלת משקל, עמידה, קלה להתקנה ובעיקר מתנה מיוחדת במינה. הצבעים בהדפסה האקרילית הם עזים יותר, מבריקים ובעלי ניגודיות גבוהה יותר. במקור, האקריליק נמצא רק בגלריות אומנות, בבנייני דירות מודרניים או באולפני הצילום. לאחרונה, הם מצאו את דרכם גם לקירות הבתים והמשרדים. הדפסה על זכוכית אקרילית היא דרך זולה לעיצוב מודרני ומותאם אישית, שיעניק למי שיקבל את המתנה שלכם מוקד אומנותי יפהפה, שירשים את כולם.
  2. מתנה ידידותית לסביבה: השוק האקולוגי מתרחב כל הזמן ויש טונות של מוצרים שזמינים השנה ויתקבלו בשמחה כמתנה ליום ההולדת. חנות מקוונת שמציעה מוצרי יופי טבעוניים, יכולה לספק לכם קופסאות פינוקים טבעוניים, ובהן מבחר של מוצרים אורגניים שעשויים ממרכיבים טבעיים שגודלו ללא שימוש בחומרי הדברה מזיקים. מוצרי קוסמטיקה אלה עשויים ללא חומרים משמרים, כימיקלים, תמציות ריח או צבעים סינתטיים, ומבטיחים מוצר טבעוני שמיוצר מחומר גלם טבעיים בלבד. מוצרי קוסמטיקה טבעוניים העומדים בעקרונות ה-Vegan Friendly, גם לא נוסו על בעלי חיים ולא כוללים רכיבים מהחי. זו מתנה נהדרת במיוחד למי שתומך בהגנה על הסביבה.
  3. צמח בעציץ: צמחים הם מתנה נהדרת שכול מי שחוגג יום הולדת בימי הסגר ישמח לקבל. כשאנשים תקועים בתוך הבית הם מייחלים לרגע שבו יהיו מוקפים בטבע. אז למה לא להביא את הטבע אליהם? מחקרים מראים שחיים עם צמחים מספקים אוויר נקי יותר ועשויים לשפר את מצב הרוח של בני הבית, וכמובן להוסיף אווירה וסגנון לעיצוב הבית. משלוחי הצמחים יכולים לכלול צמח, עציץ קרמיקה ומדריך לטיפוח הצמח.

    נגישות