4 האטרקציות המוצלחות ביותר לאירועים

עומדים רגע לפני האירוע הגדול שלכם? המשאלה שלכם היא להכתיר את האירוע כסיפור הצלחה? הדרך לעשות זאת היא באמצעות אטרקציה לאירוע! ענף האירועים הינו ענף שלא מפסיק להמציא את עצמו, ודומה הדבר עם עולם האטרקציות לאירועים. כיום עומד לרשותכם מבחר רחב ומגוון של אטרקציות לכל אירוע ובכל תקציב. כעת, רגע לפני האירוע הגדול וחתימת תהליך הפקת האירוע, כל שנותר לכם כעת, הוא רק להחליט: איזו אטרקציה הולכת לצבוע את האירוע שלכם?

קבלת פנים מהחלומות

את האטרקציות תוכלו לשלב בכל חלק באירוע על פי בחירתכם. ישנם אירועים, בהם בעלי האירוע בוחרים בשלב קבלת הפנים אחרי ההגעה עם לימוזינות כשלב הנכון ביותר לשילוב האטרקציה. בשלב כזה, בו עוד מתחבקים ומתנשקים, צריך להתאים אטרקציה סולידית ונעימה שתתנגן ברקע, ולא תתפוס מדי תשומת לב. נגני כינור היושבים ברחבת קבלת הפנים, ינעימו את זמנם של האורחים, ויעניקו טון רך, עדין ויוקרתי לאירוע שלכם. אטרקציה שכזו מתאימה גם לאירועים פרטיים וגם לאירועים עסקיים.

חגיגה של צבע בכל אירוע

נדמה שאחת האטרקציות הוותיקות ביותר, שביססה את מעמדה כאטרקציה על זמנית –  היא הבלונים. לא משנה אם מדובר בחתונה, חינה, יום הולדת או אירוע עסקי – הבלונים תמיד נוכחים, ותמיד בתפקיד הראשי. מדובר על אטרקציה שנוחה לכל כיס, והלוגיסטיקה הפשוטה שלה מאפשרת הערכות ספונטנית וקלילה. תוכלו לשדרג את נראות האירוע שלכם באמצעות בלונים, ואף לשדרג עוד יותר באמעות חברות המתמחות אך ורק בבלונים. ניתן לעשות מבלונים שרשראות, שערים, פרחים או זרים ואפילו לשלב את הלהיט הגדול  – בלונים מתפוצצים.

חייכו! מצלמים אתכם!

כל אירוע – פרטי או עסקי, דורש תיעוד. לצד התיעוד הסטנדרטי הנעשה על ידי צלמי הסטילס והוידאו, תשמחו לגלות כי ישנה דרך נוספת לתעד את האירוע שלכם. צלמי מגנטים לאירועים לא רק שמעניקים תיעוד ומזכרת מתוקה מהאירוע לאורחים שלכם, אלא גם מעניקים חוויית צילום שונה ולא שגרתית. צילום המגנטים יצר סביבו ריטואל וטקסיות שהאורחים מגלים כלפייה אהדה רבה. מצטלמים – ניגשים אל לוח המגנטים – ולבסוף חוזרים הביתה עם מזכרת מגניבה. כיום אירועים רבים משלבים מגנטים לאירועים, ואכן מדובר על אטרקציה ההולמת את האירועים הפרטיים והעסקיים גם יחד.

בועות סבון ענקיות

כילדים, כולם היו נהנים מלשחק לאורך שעות בבועות הסבון. מי היה מאמין כי יגיע היום ויהיה ניתן לרקוד בתוך בועות הסבון? כיום, באירועים רבים, רחבת הריקודים מוכתרת כשיא האירוע. רחבות הריקודים במתחמי האירועים הפכו למסיבות של ממש, כך שבעלי האירועים רוצים גם להעניק וייב מסיבתי-מגניב. תוכלו לשלב בועות סבון על רחבת הריקודים באירוע שלכם, או לחילופין לשלב את האטרקציה בריקוד הסלואו הראשון שלכם כזוג נשוי, באירועי המצווה בנאמבר של הילד או הילדה החוגגים, או באירועי הברית או הבריתה עם כניסת המשפחה אל מתחם האירועים.

 

    נגישות