5 טיפים לבחירת מתנה ליום הולדת

5 טיפים לבחירת מתנה ליום הולדת
מתנה ליום הולדת

מתנה ליום הולדת

היום המיוחד שלו!

בין אם מדובר בחבר הכי טוב שלכם, בבן או בת הזוג או באחד הורים, יום הולדת זה הזמן הזה בשנה שבו ניתנת לנו הזכות לעשות לאנשים שאנחנו אוהבים הרבה שמח על הלב. ניקח אותם לאטרקציה חגיגית, נגיד להם עד כמה אנחנו אוהבים אותם ונביא להם מתנה. כבר דאגתם לכל הסידורים לכבוד יום ההולדת של האדם הקרוב אליכם, מלבד המתנה המושלמת – אבל איך בכלל בוחרים מתנה?

תחשבו על הדברים שהוא תמיד רצה

בבחירת המתנה תוכלו לחשוב על הדברים שהוא תמיד רצה לקנות לעצמו – על הספר הזה שהוא מדבר עליו בלי סוף, הדיסק שהוא אוהב להקשיב לו ורצה לקנות לעצמו עותק או על כל דבר אחר שיעשה לו שמח על הלב. אל תבחרו במתנה שהייתה משמחת אתכם – מדובר במתנה ליום ההולדת שלו!

תחשבו על הדברים שעושים לו שמח

בבחירת המתנה תוכלו לחשוב על תחומי העניין של האדם הקרוב אליכם – הוא אוהב לקרוא? תביאו לו ספר. הוא נהנה לצייר? תוכלו להביא לו ערכת ציור. הוא טיפוס שאוהב לבשל? למה שלא תקנו לו שובר לסדנת בישול? בהתאם לתחום העניין שלו תוכלו להביא לו מתנה שימושית, כיפית ומקורית שתוכל לשמש אותו עוד הרבה זמן ולשמח אותו מאוד.

תחשבו על הדברים שמייחדים את הקשר שלכם

בחירת מתנה אישית לא צריכה לגעת רק באדם האהוב אלא גם בקשר המיוחד שיש לכם איתו. תחשבו על תחומי העניין המשותפים שלכם, על הבדיחות האישיות שלכם ופילוסופיית החיים שסיגלתם לעצמכם בשנות החברות המשותפות. את כל אלה תוכלו להביע במתנה בעיצוב אישי או במתנה מיוחדת ומקורית עליה תחשבו.

תחשבו על המתנה של שנה שעברה

בבחירת המתנה תוכלו לחשוב על המתנות שהביאו לאדם הקרוב אליכם בשנה שעברה – ממה הוא היה מרוצה יותר? ממה הוא היה מרוצה פחות? כך תוכלו לצפות מה תהיה התגובה שלו למתנות שתביאו לו השנה.

תחשבו על החלומות שהוא תמיד רצה להגשים
רעיון מקסים למתנה יהיה מתנה שתעזור לאדם האהוב עליכם להגשים חלום. תוכלו לקנות לו כרטיסים למדינה רחוקה בה תמיד חלם להיות, שובר לצניחה חופשית ואפילו לתת לו איזה גאדג'ט שתמיד רצה שיהיה לו. מתנה שמגשימה חלום היא מתנה עוצמתית ומיוחדת, שתעשה לאדם הקרוב אליכם הרבה שמח על הלב ותמלא אתכם בתחושת סיפוק.

ומה עכשיו?
עכשיו כשאתם קצת יותר בשלים להתחיל בתהליך החיפוש, כל מה שנשאר לעשות זה להתחיל. תחשבו עם עצמכם ועם החברים, תתייעצו עם אנשים שקרובים לאדם האהוב אליכם ותיקחו את הזמן. אל תשכחו לכתוב מתנה לאדם האהוב עליכם – מדובר בנימה אישית שתשמח אותו מאוד. שיהיה לכם הרבה בהצלחה!

    נגישות